1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Örgü Mutfak Önlükleri Hanımlar Bunlara Bayılacaksınız

  Konu, 'Mutfak Takımı Modelleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Örgü mutfak önlükleri, en güzel mutfak önlükleri konumuzu inceliyorsunuz. Eskilerde sadece bir ihtiyaç için örülen örgüler artık zamanla yerini aksesuar gibi yönlere doğru çektiğini görüyoruz. Daha modern eskilerden çok ama çok farklı her alana giren örgüleri farklı amaçlar için yapıldığını görebiliyoruz. Özellikle mutfakların kullanım hakkını elinde bulunduran hanımlar eğer örgü işlerden anlıyorsa mutfağınız için de hoş örgüler örebilirsiniz. Mutfak için neler var derseniz? Nihaleler, tutacaklar, mutfak perdelerinden tutun da mutfak önlüklerine kadar örnekler mevcut. Meleklerim ilerleyen zamanlarda mutfak için aksesuar olarak dekorasyon gereci olarak kullanabileceğiniz örgü modellerini de melekler mekanı sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Tabii şimdi sizlere ilk olarak konu başlığımızda da gördüğünüz üzere örgüden mutfak önlüklerini paylaşmak istiyorum. Dilerseniz ilk örneğimizi inceleyelim.

  < Konu Resmi..>


  Mutfakta hanımların en çok ihtiyaç duydukları mutfak önlüğünü kendi ellerinizle örmeye ne dersiniz? Mutfağınızın dekorasyonuna uygun renklerde önüne isminizi ya da dilediğiniz bir motifi işleyerek kendinize özgü çok hoş önlükler örebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>


  Mutfak önlüğü aslında büyük bir ihtiyaç. Özellikle ben mutfakta yemek yaparken ya da bulaşık yıkarken üzerime bulaşık köpüğü ya da yağ sıçramasından nefret ediyorum. Siz de benim gibi düşünüyorsanız zaten mutfak önlüğü öncelik bir ihtiyaç olacaktır. Tabii görselliği de size kalmış. Size sunduğumuz modellerden de ilham alarak kendi önlüğünüzü kendiniz inşa edebilirsiniz. Ona uygun yine fırın tutacağı küçük el bezleri örerek bütünlük sağlayabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>


  Bakın yukarıdaki örnek biraz eski örneklere kaçmış gibi görünüyor ama bunu renklendirmek ve modernleştirmek sizin elinizde. Daha modern renkli bir örnek arayanlar için aşağıdaki örnek ideal diye düşünüyorum. Mutfak önlüğünüzü örerken ortasına dilediğiniz yerlerine istediğiniz desen ve motifleri oluşturabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>


  < Konu Resmi..>

   
Örgü Mutfak Önlükleri Hanımlar Bunlara Bayılacaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bayılacaksınız bunlara

  bayılacaksınız bunlara

  * mangaldaki köftelerin cız etmez şu kalbim kadar... umutsuz aşığıııııınım beeeeen! * dürümüm, çöp şişim ve ayranım; insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım.. * az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz * o kız beni aşar, çünkü o bir kaşar, delikanlı adam, manitasız yaşar! * hayat üç buçukla dört arasındadır. ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın... * dünyada öyle adil bir düzen...
 2. Bunlara Bayılacaksınız

  Bunlara Bayılacaksınız

  Kimler bu yataklarda yatmak ster bakem el kaldırsın :D:D
 3. bunlara bayılacaksınız

  bunlara bayılacaksınız

  Bu sıradışı eşyalar insanoğlunun hayal dünyasının ne kadar sınırsız olduğunu gösterirken, ihtiyaçlara farklı bir şekilde cevap veriyor.
 4. Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız.

  Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız.

  Mutfağınızın hem açşısı hemde şıkı olmak bu önlüklerle artık mümkün. Tasarımcıları 7 farkı kadın tasarlayıp bu kadınların kişiliklerine göre mutfak önlüğü tasarlamıştır. Ayrıntılı bilgi,daha fazla çeşit ve satın almak için tık tık Neşeli Önlükler - Bir Mutfak Önlükleri Kolleksiyonu İşte benim en beğendiğim karakterler ve önlükleri İşte tam beni yansıtan bir karakter. Kokoş mu kokoş. Prenses...

Sayfayı Paylaş