1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Örgü Yatak Örtüsü Modeli

Konu, 'Battaniye Modelleri' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

örgü yatak örtüsü örgü yatak örtüsü modelleri el örgüsü modelleri örtüleri el örgüsü örtüleri Bu şekilde birleştirerek istediğiniz büyüklükte istediğiniz rente ve desende bir örtü yapabilirsiniz..

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    48
Örgü Yatak Örtüsü Modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yatak örtüsü modelleri

yatak örtüsü modelleri

yatak örtü modelleri yatak örtüsü modelleri örtüsü modeli örtüleri odası örtü Yatak odalarına güzellik katan tabi ki de yatak örtülerimizdir.Ama benim yatak örtüm eskidi diyorsanız işte sizlere yepyeni modelleriyle, birbirinden şık yatak örtüleri.Yeni evlenecekler sizlerde göz atın,tabi evlenecek kızalrda çeyizlerinde yer açsın bu güzel örtülere.Buyrunuz;...
  2. Dantelden yapılmış yatak örtüsü modeli

Dantelden yapılmış yatak örtüsü modeli

yatak örtüleri modelleri yatak örtüsü dikimi dantel örtüsü dikimi nasıl dikilir dikim modelleri
  3. Farklı Bir Örgü Yatak Örtüsü Örneği

Farklı Bir Örgü Yatak Örtüsü Örneği

örgü yatak örtüsü örnekleri örgüden yatak örtüleri örgü örtüleri değişik örnekleri Yatak örtünüzden sıkıldıysanız hem kolay hem şık bir örtü arıyorsanız tam size göre bir yatak örtüsü modeli... Birazcıkta olsa örgü biliyorsanız bile bu modeli çok rahatlıkla yapabilirsiniz :tik: Bu şekilde birleştirerek istediğiniz büyüklükte bir örtü yapabilirsiniz...
  4. Çok Şık Örgü Bebek Yatak Örtüsü

Çok Şık Örgü Bebek Yatak Örtüsü

örgü bebek örtüsü örgü bebek battaniyesi Bebeğinizin yatağının üstüne örtebileceğiniz çok şık bir el örgüsü örtü ile karşınızdayız melekler :) Altını ve kenarlarını saten ile kaplayacağınız bu örtü hazırlarından çok daha güzel olacaktır :) mürdüm 3 x 100 gr bej 3 x 100 gr D Örgü Pirinç 1/1 Şiş 8 mm Mürdüm rengi yünümüz ile 90 ilmek atalım. Tüm örtümüzü 1/1 pirinç örgü...
  5. Altın sarısı abiye yatak örtüleri

Altın sarısı abiye yatak örtüleri

lüks yatak örtüleri, altın sarısı yatak örtüsü, gold yatak örtüleri, yatak örtüsü modelleri Ev tekstil ürünleri bir evin demirbaş ihtiyaçlarından biridir. Dekorasyonda da önemli bir yeri olan yatak örtüsü modelleri genellikle yatak odası takımlarının tarzına ve rengine göre belirlenir. Piyasa da farklı ev tekstil ürünlerinin koleksiyonların da yer alan yatak örtüsü modelleri arasından sizlere...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş