1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Örgüden beğeneceğiniz çorap modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Örgüden beğeneceğiniz çorap modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü bere,şapka,çorap modelleri

örgü bere,şapka,çorap modelleri

örgü bere şapka modelleri örgü şapka bere modelleri ve kışın bizi ısıtacak şapka,bere,çorağ modelleri :) ben bittim süper şıklar umarım sizde beğenirsiniz melekler :):)
  2. Örgüden süper çorap modelleri

Örgüden süper çorap modelleri

Örgüden yapılmış, mavi sarı kırmızı ve süper güzel şekermi şeker çorap modellerini sizlere sunmak istiyorum kızlar.
  3. Anadolu geleneğinin içinden gelen Anadolu kokan el örgü eldiven ve çorap modelleri

Anadolu geleneğinin içinden gelen Anadolu kokan el örgü eldiven ve çorap modelleri

Anadolu kültüründe daha yaygın olan örgü çorap ve eldivenler üzerlerine işlenmiş zengin motifleriyle adeta el sanatı gibiler.Bu modelleri gördükçe burnuma buram buram Anadolu kokusu geliyor sanki.Günümüzdede hala mevcudiyetini korumakla beraber,hayatımızda binbir çeşidi ile yer almaya devam ediyor. Sabiha...
  4. Örgüden çok şık patikler babetler çoraplar

Örgüden çok şık patikler babetler çoraplar

Ah şu örgü yapan hanımları nasıl da kıskanıyorum.Hayallerini maharetli elleriyle tasarlıyor.Her sezon yeni örgü patik modelleriyle karşılaşıyoruz.Yaratıcılıkta sınır tanımayan hanımlar her biri diğerinden şık harika örgüden babetler,çoraplar,patikler işliyor.Bizde sezona damgasını vuran en yeni örgü patik ,babet çorap modellerini sizler için araştırdık.İşte çok şık örgüden ayaklarınızı sıcacık...
  5. El Örgüsü Kilim Modelleri Beğeneceğiniz Örneklerle

El Örgüsü Kilim Modelleri Beğeneceğiniz Örneklerle

El Örgüsü Kilim Modelleri- Örgü örmek bir zevk işidir. Örgü örmenin birçok iyi tarafı var. Stres sıkıntılardan uzaklaştırır kısacası ücretsiz bir terapidir diyebiliriz. Siz de biraz ilginiz varsa örgü örmeyi kendinize uğraş edinebilirsiniz. Sizlere şimdiki yazımızda sizlere örgüyü sevdirecek el örgüsü kilim modelleri derledim. Özellikle rengarenk örnekler çok hoş. Evinizde istediğiniz yerde...

Sayfayı Paylaş