1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113

Örgüden kolye küpe bilezik yapımı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

bu konu,örgüden bileklik,örgüden küpe yapımı hakkında bilgi vermektedir
    Birbirinden güzel örgüden takı modellerimizle tekrar merhaba meleklerim.Eminim hepinizin zevkine göre bir model vardır burda.Şahsen ben hepsini de çok beğendim .Biz hanımlar kıyafetlerimizle kombin olacak aksesurları hiç eksik etmeyiz.Mutlaka giyeceğimiz kıyafete uygun takılarla donanırız.Elimizde yeterince aksesuar olmasına rağmen hep yenilerini almak isteriz.Ama bu defa nerdeyse hiç maliyet gerektirmeyen kendi takılarımızı kendimizin yapması mümkün.Evde kalan örgü iplerini de kendinize takı yaparak değerlendire bilirsiniz.İşte birbirinden şık örgüden takı modellerimiz

Örgüden kolye küpe bilezik yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

künye yapımı SPİRAL ÖRGÜ KOLYE VE KÜPE Malzemeler: Kum boncuk Boru boncuk 0.20 mm misina Papağan Halka Küpe kancası yapılışı: KOLYE 1- misinanın ucunu düğümledikten sonra bir kum, bir boru olmak üzere 3 takım boncuk diziyoruz. 2- Sadece ilk taktığımız kum boncuktan misinanın gidiş yönüne göre tekrar misinayı geçiriyoruz 3- Misinaya 1 kum, 1 boru boncuk takıp, bir sonraki kum...
  2. eşarptan kolye yapımı

eşarptan kolye yapımı

eşarptan kolye yapımı eşarp yapımı değişik eşarp eşarptan çanta böğürtlen kolye Eşarp yada fularınızdan kolye yapmayı hiç düşündünüz mü? İstediğiniz bir fular yada eşarbın içine boncuk koyup eşarbı yuvarlayın ve düğüm atın her boncuk için aynı işlemi tekrarlayarak istediğiniz uzunlukta kolyenizi tamamlayabilirsiniz.
  3. renkli kolye küpe setleri

renkli kolye küpe setleri

renkli takıların enerji verdiği inancındayım:) cıvıl cıvıl rengarenk kıyafetinize uygun ...yok bana yakışmaz yok alıyorum beğenip ama takmıyorum abartılı mı duruyor acaba? diye sorular sormaktan vazfeçin kendinize bir deneyin önemli olan sizin begenmeniz degil mi bakalım begenecek misiniz?...
  4. Silversion Kolye ve Küpe tasarımları

Silversion Kolye ve Küpe tasarımları

silversion, kolye, küpe, takı, modelleri, 2011 tasarımları burada arkadaşlar. Zerafeti ve şıklığı bütünleştiren Silversion, 2011 yılında da yine mühteşem takılar tasarlamış Melek'lerim.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş