Örgüden Kravat Olur mu? Bakın Nasıl Olurmuş

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Örgüden Kravat Olur mu? Bakın Nasıl Olurmuş
Örgüden Kravat konulu yazımızda adından da anlaşılacağı üzere çok değişik bir konuya değinerek örgü kravat modellerini sizlere sunmak istedim. Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasında olan kravatın tarihçesini merak ediyor musunuz? Aslında hırvat eskiden kadınların eşlerini savaşa göndermeden eşlerinin boyunlarına onlara bağlılık simgesi olarak bağladıkları bezden ileri gelmektedir. Bu zamanla tabi ilgi görmeye ve kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde de medeniyetin önemli bir simgesi haline gelmiştir. Çalışan çalışmayan her erkek kravat takar. Nasıl ki biz kadınların vazgeçemediğimiz aksesuarları varsa bu da erkekler için böyledir. Örgü her yerde her alanda artık. Örgüden kravat ta olur muymuş demeyin nasıl olduğunu modellerle göreceksiniz. Çeşit çeşit renk renk eşinize, babanıza, abinize sevdiğiniz bir yakınınıza hediye edebilirsiniz. İster tığ işi ister şişle renk renk her takıma ayrı bir örgü kravatınız neden olmasın. Aslında belki beyler buna ilk olarak soğuk bakabilir ama görselleri incelediğinizde hazırlardan farkı olmadığını göreceksiniz. İster desen desen ya da tek renk olarak çizgili modeller yapıp gömlek ve takım elbiselerinize uydurabilirsiniz. Görselleri incelediğinizde örgü kravatların hiçte abes olmadığını göreceksiniz.

el orgusu kolay orgu kravat.jpg

Ben en beğendiğim nette en beğenilen modelleri derledim. İlk örneğimizle örgü kravat modellerini incelemeye başlayalım. Aslında gömlekle takım elbise ile ne kadar uyumlu olduğunu görüyorsunuz. Tek renk örülebilecek gibi çizgili desenli motifli örneklere de rastlayabilirsiniz.

el orgusu sik kravat.jpg

Spor takılanlar bile kendilerine özgü spor örgü kravat modeli ile tarz olabilirler. Biraz da beylere çalışalım şimdi dilerseniz örgü erkek yelek modelleri konulu yazımızı buradan inceleyebilirsiniz. Bu demek oluyor ki beyler de artık örgü dünyası içine girmeye başlayacak.

gri orguden kravat.jpg

orguden kravat.jpg

yeni el orgusu kravat.jpg

Geri