1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

örgüden melekler :))

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

örgüden melekler :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yorgun Melek

Yorgun Melek

slm bende araniza katilmak istiyorum umarim hos ve güzel vede erkeksiz zamanlar geciririz :clap2: ismim erva evliyim 2 cocugum var
  2. Otizmli Meleklerin Yorgun Annelerine

Otizmli Meleklerin Yorgun Annelerine

Önce Pınar Kahraman Küçükaras’ın yazısını okuyalım: Otizmli Meleklerin Yorgun Annelerine Bu melekler kendi kanatlarına kavuşana kadar onların öğretmeni, tercümanı, avukatı, annesi kısaca her şeyi olacağız. Her gün aynı mücadeleye en başta başlayacağız. Şimdiden yorgunuz, daha da yorulacağız. Henüz oğlumu otizmin pençesinden kurtarabilmiş değilim. Bu hızla giderse hiçbir zaman...
  3. Hadi enseden örgü topuz yapmayı öğrenelim Melekler

Hadi enseden örgü topuz yapmayı öğrenelim Melekler

enseden topuz yapma enseden örgü topuz yapılışı Güzelliği ilke edinen mekanın güzel melekleri, saçlarınızla şıklığınızı tamamlamaya ne dersiniz? Bu modeli evde kendiniz rahatlıkla yapabileceksiniz. Üstelik güzel bir akşam yemeğine yada nezih bir toplantıya bu modelle katılabilirsiniz. Kesinlikle önerdiğim bu modeli görücüye çıkmadan önce yapmıştım oldukça hoş bir görünüm elde etmiştim...
  4. Örgü Bunamayı Engelliyor Melekler !

Örgü Bunamayı Engelliyor Melekler !

Bu konu; Örgü Bunamayı Engelliyor Melekler haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle kışın uzun gecelerde hemen herkesin elinde bir örgü örmek mümkündü. Ya bir bere, atkı ya da kazak, lif mutlaka örgü örülür. Örgü keyifli bir hobidir aynı zamanda. Hele de binbir emekle ördüğünüz örgüleri çevrenizdekilerin üstünde görünce daha bir hoşunuza gider. Ruhu dinlendirir,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş