Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Örgüden telefon kılıfları çok hoşlar

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu örgü telefon kılıflarıyla hem telefonlarınız için çok hoş bir kılıf olacak hemde telefonlarınızı herhangi bir darbeye çizilmeye karşı koruma altına almış olacaksınız onlarında korunmaya ihtiyacı var :D
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Örgüden telefon kılıfları çok hoşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgüden çok hoş boyun aksesuarı boyunluklar

Örgüden çok hoş boyun aksesuarı boyunluklar

örgü boyun aksesuarları erkek boyunluk erkek boyunluk modelleri örgüden nasıl örülür Çok şık duran ve hoş görünen bu boyunlukları kışın bir badi üstüne takabilir,düz renkli kazaklarınıza uydurabilirsiniz daha hoş olacak ve daha havalı duracaksınız.
  2. Swarovski telefon Kılıfları

Swarovski telefon Kılıfları

telefon kılıfları telefon kılıfları taşlı taşlı swarovski kılıfı swarovski kılıfı Taktım ben bugün bu Swarovski taşlara... Birbirinden şık ve Swarovski taşlarla işlenmiş el emeği telefon kılıflarım var hanımmmm gel bak belki sende birtanesini beğenirsin:D
  3. Harika Telefon Kılıflarım var!

Harika Telefon Kılıflarım var!

telefon kılıfı, modelleri, desenleri, çeşitleri , fiyatı ne kadar, çeşitli kılıfları buradan bulabilirsiniz Bence harika bu kılıflar hem sade hemde al benisi var.. Fiyatları piyasada 5 TL ile 20 Tl arasında değişen bu kılıflardan bir kaç renk sunmak istiyorum sizlere.
  4. Örgü ,tığ işi birbirinden şık cep telefon kılıfları

Örgü ,tığ işi birbirinden şık cep telefon kılıfları

Sevgili Melekler,el emeği göz nuru bu ilginç örgü cep telefon kılıf tasarımlarından esinlenerek sevdikleriniz için sizde kullanışlı zarif, şık ve az görülmüş örgü cep telefon kılıfları yaparak hem kendiniz hemde sevdiklerinize özel bir yapmış olursunuz.Sizler için seçtiğimiz bu birbirinden şık örgü cep telefonlarını beğeneceğinizi umuyoruz.

Sayfayı Paylaş