Örgüden Tepsi Örtüleri Şahane Bayram İçin Seçenekler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Örgüden Tepsi Örtüleri Şahane Bayram İçin Seçenekler
Örgüden Tepsi Örtüleri- Bugün arefe... ne kadar da çabuk geçiyor zaman ki daha dün sanki Ramazan bayramı gibiyken şimdi de Kurban Bayramı kapımızda. Temizlikler yapılıyor belki de bitmek üzere. Hanımlar tüm maharetlerini sergiliyor. Sarmalar, tatlılar belki kurban eti ile yapılmış şahane et yemekleri ya da mis gibi kavurma. Sabah sabah iştahım kabardı sanki :) Dediğim gibi büyük ihtimal bugün artık tüm hazırlıklar bitmiş ya da bitmek üzere olduğunu söyleyebilirim. Bayram ne kadar da büyüsek de bir heyecan oluşturur içimizde. Çocuklar kadar olmasa da bayram geleceğine yakın içim neşeyle dolar sanki. Neyse asıl konumuza dönecek olursak. Bayramın şıklığını zerafetini yaşatmak o güzel sunumlarımızı misafirlerimize karşı daha bir özenle sunmak da bayramlara yaraşır sanırım. İşte dantel örgü tepsi örtüleri de bu zamanlarda işinize çok yarayacak. Misafirleriniz daha bir özel hissedecekler kendilerini. Sizler için çok özel bayrama yakışır örgüden motif motif tepsi örtüleri derledim.

dantel iki renkli tepsi ortusu.jpgÖzel günler dedim ya hani bayramlar bir tanesi. Yine nişan tepsisi olarak da bu örnekler tercih edilebilir. Yuvarlark kare uzun kısa değişik ölçülerde en şık tepsilerinize uygun en şık modeli tercih ederek kolayca örüp bir günde tepsi örtünüz kullanıma hazırdır. Modellerinize değişik çiçek motifleri ekleyerek daha şık örnekler elde edebilirsiniz. Genç kızlar evlenecek hanımlar da çeyizleri için tepsi örtüleri örebilir. Ama önümüz bayram olduğu için ben size bayram ikramlarınızda kullanmanızı tavsiye ederim.

dantel tig isi orgu tepsi ortusu.jpg


Aslında tepsinize göre ördüğünüz tepsi örtünüzü yine böyle boncuklu süslemelerle daha şık hale getirebilirsiniz. Tepsi boyama gibi şeylerle ilgileniyorsanız ya da bilginiz varsa tepsinize farklı desenler de çizerek süsleyebilirsiniz. Ama bence bu örgü tepsi örtülerinden sonra tepsilerinizin ekstra süslenmeye ihtiyacı olmayacak. Sevgili takipçilerimiz dilerseniz brezilya nakışından tepsi örtüsü modelini de buradan inceleyebilirsiniz. Ben bayıldım sizin de beğeneceğinizi düşünüyorum.


dantel yuvarlak orguden tepsi ortusu.jpg


gul motifli dantel tepsi ortusu.jpg


orgu tepsi ortusu.jpg
 
Üst