1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Örgüden yapılmış kapı süsü ve malzeme sorum var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kapı süsü yaparken kullanılan ser bi malzeme var o nedir??
    Örgü-Kapı-Süsü-Modelleri-8.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Mart 2017
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
Örgüden yapılmış kapı süsü ve malzeme sorum var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz KabukLarı ve deniz kabuklarından yapılmış süsler harikalar kızlar

Deniz KabukLarı ve deniz kabuklarından yapılmış süsler harikalar kızlar

Deniz kabuklarını oldum olasıya seviyorum kızlar bu kabuklardan neler yapılır neler, özellikle deniz kenarında bulunan sevgili arkadaşlarım bu kabukları toparlayarak şimdi resimden atacağım sizlere kapı süsleri yapabilirler hediyelik bir eşya yapabilirler. Yani el emeğine güvenen arkadaşlarımız için tavsiye ediyorum.
  2. Yarım Kalan Örgü Yumaklarınızdan Kapı Süsü Yapın

Yarım Kalan Örgü Yumaklarınızdan Kapı Süsü Yapın

Örgüden yapılan kapı süsü örgü kapı süsleri oldum olasıya hoşuma gidiyor. Düşünün kapınızda aşağıdaki örgülerden birinin olduğunu. Dahası kirlendiğinde evladiyelik yani çıkartıp makinada en düşüğe atarak yıkayabilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Nasıl hoşlar dimi kızlar.
  3. Örgüden yapılan kapı süsü modelleri

Örgüden yapılan kapı süsü modelleri

kapı süsü modelleri kapı süsü örnekleri süsleri modelleri örgüden süsleri dış Örgü işin içine girdiği zaman el emeği ve göz nuru anlamını taşıyor daha doğrusu örgünün girdiği her yer daha bi değişik anlam taşıyor. Yani otomatik değil hani ürünlerde bile doğallığı organikliği arıyoruz ya bu güzel diyoruz harika tadı diyoruz hah işte kızlar örgü işlerininde görselliği ve dokusu mükemmel değil...
  4. Birbirinden güzel örgüden yapılmış kapı süsleri

Birbirinden güzel örgüden yapılmış kapı süsleri

örgüden süsler örgü mutfak süsleri mutfak kapısı süsleri gelin arabası kapı Birbirinden şık güzel el işi göz nuru örgüden yapılmış kapı süsleri geldi :) te o kaaa
  5. Sizinde yapabileceğiniz kolay kapı süsü ve askılık

Sizinde yapabileceğiniz kolay kapı süsü ve askılık

bebek kapı süsü yapımı kolay kapı süsü yapımı bebek odası kolay süsleri askılıkları Arkadaşlar bu kapı süsleri ve askılığın yapımı kolay gibi geldi bana deneyin kendi kapınızı kendiniz süsleyin:) Ne dersiniz kolay değilmi sizcede kolaylıkla yapılabilir değilmi?

Sayfayı Paylaş