Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Hep Böyle Kal

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Bugün çok güzelsin bugün bir başkasın Dilerim tanrımdan hep öyle kal
    Bugün gülmenin de bugün sevmenin de
    Bambaşka bir anlamı var

Dünya ellerinde dünya gözlerinde
    Bizde yaşlanmamış arzular var
    Bırak yaşayalım bırak zevk alalım
    Nasılsa oldu olanlar

Yaşamak hem de seninle
    Gör de bak her şey bizimle
    Gelecek günlerimize
    Orda ol ol benimle

Senin mi ?
    O kor gibi yanan dudaklar
    Senin mi ?
    O pespembe mahcup yanaklar
    Senin mi ?
    Aşka davet eden çılgın bakışlar
    Sevgilim yoksa benim mi

Diller seni söyler düşler senle dolu
    İsterim ki yalnız benimle kal
    Sende dayanılmaz sözler
    Anlatılmaz tarifsiz bir duygu galiba

Rabbin bildiğini senden saklayamam
    Dilediğin ne varsa bende var
    Bırak tat alalım bırak yaşayalım
    Nasılsa oldu olanlar

Orhan Gencebay - Hep Böyle Kal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Uğrunda Bir Ölmek Kaldı

Orhan Gencebay - Uğrunda Bir Ölmek Kaldı

Bilemezsinki,bilemezsinki, Gönlümde bir kavga var göremezsinki,Bilemezsinki, Aşk kolay değil,aşk kolay değil, Benim sevdiğim kadar sevemezsinki,sevemezsinki, Sen benim şu gözlerimi her zaman yaşlı bıraktın, Aşkına kul oldu isem sanma aşkı sen yarattın, Bir ses terket diyor seni terkedememki, Sen bende ben gibisin git diyememki, Hem yakınsın,hem uzaksın,hem geçeksin,hem yalansın, Izdırabın...
  2. Orhan Gencebay - Kal Sağlıcakla

Orhan Gencebay - Kal Sağlıcakla

Kader defterimin duran bölümü Sana tutsak etti sefil gönlümü Esaret yerine bil ki ölümü Seçerim sevgilim kal, kal sağlıcakla Benimle bir dünya dar, dar geldi sana Seviyorum demek ağır, ağır geldi sana Kara toprak daha yar geldi bana Göçerim sevgilim, kal sağlıcakla Verip gidenlerin son nefesini O sessiz ülkenin efsanesini Hayatla ecelin mesafesini Ölçerim sevgilim kal kal sağlıcakla...
  3. Orhan Gencebay - Gurbet

Orhan Gencebay - Gurbet

orhan gencebay notalari orhan gencebay notaları şarkı notaları gurbet nota şarkıları Gurbet elde hasta düstüm aglarim Su gönül kahrini cekemez oldum Acilmis yarama ates baglarim Ask sirrini yare acamaz oldum Bir güzelin mecnunuyum Sel basti ovami yikildi bendim Derdimi bilmiyom ben kendi kendim Dert ile sevdigim icin secemez oldum Kaslarin keman kiprigin oktur Bilinmez derlerim sayisi coktur...
  4. Orhan Gencebay - Beni Böyle sev

Orhan Gencebay - Beni Böyle sev

Bb F Beni böyle sev seveceksen Bb (d#) Olduğum gibi göreceksen Bb F Girme ömrüme girme gönlüme Cm F Bb Ne dertliymiş bu diyeceksen Bb F Sen dert nedir ne bilirsin D# Bb Cm F Bb Sen gönlümde kabe, sen meleksin, sen herşeysin Bb F Sen ümitlerimin tek kaynağı...
  5. Orhan Gencebay hayatı

Orhan Gencebay hayatı

nuri sesigüzel hayatı muzaffer akgün hayatı azize gencebay azize gencebay biyografi kimdir Müziğe 6 yaşında klasik batı müzikçi Emin Tarakçı Hoca'dan keman ve mandolin dersleri alarak başladı. 7 yaşında bağlama ve Türk Halk Müziği dersleri almaya başladı. 10 yaşında ilk beste çalışması olan Kara Kaşlı Esmerdi Kim Bilir Kimi Sevdi isimli eseri yaptı. 13 yaşında Türk Sanat Müziği ve tambur...

Sayfayı Paylaş