1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Kabahat Seni Sevende

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

kabahat seni sevende akor kabahat seni sevende nota tab notaları Hayat rüya gibi Aşk bir kumar gibi
    Kaybettim seni sevgili
    Yağmur gibi yaşlar
    Akar gözlerimden
    Kahrettin beni sevgili
    Aşk dolu geceler kadar yalnızım
    Sensizim sensiz

Seni başıma taç gözlerime yaş ettim
    Şu hasta kalbime aşkını ilaç ettim
    Ben kendi kendimi sen mesut ol diye
    Kaderimle avutup nasıl da harap ettim

Aşk bu mudur ey sevgili
    Bir aşk vardır bir gönülde
    Kabahat seni seven
    Şu benim deli deli gönlümde

Sen başka dünyada ben sanki rüyada
    Bilemedim ey sevgili
    Ben mi çaresizim sen mi vefasızsın
    Bulamadım ey sevgili
    Aşk dolu geceler kadar yalnızım
    Sensizim sensiz

Her nereye baksam acı hatıran var
    Mazi hançer gibi derinden yaralar
    Ölmeyen aşkımı öldüren sen oldun
    Korkarım ki eyvah bize de ayrılık var

Orhan Gencebay - Kabahat Seni Sevende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Sevenlerin Kaderi

Orhan Gencebay - Sevenlerin Kaderi

Seviyorum seni anlamıyorsun Ne kadar değiştim inanmıyorsun Ben dünkü ben değil bu günkü benim Bu günü dün ile karalıyorsun Sen de koştun yoruldun Az çekmedin ki benden Sevenlerin kaderi bu Çekermiş sevdiğinden Anla artık beni sensin ilacım Seviyorum seni sana muhtacım Anla artık beni sensin ilacım Bugün daha fazla canım sana muhtacım Ne söylersen söyle bence haklısın Belki benden daha çok...
  2. Orhan Gencebay - Seven Affeder

Orhan Gencebay - Seven Affeder

AŞkin GÖzlerİmde Kararsiz Bİrİken Damlalar Gİbİ AĞlasam YaŞ Olup DÜŞeceksİn AĞlamasam Canimdan Edeceksİn Ben TÜkenİrken Sen De TÜkeneceksİn AŞkimla Bİteceksİn HerŞeye RaĞmen Seven Affeder Bİlİyorum AĞlatma Benİ Senİ Kaybetmek İstemİyorum Yalniz Birakma Senden Öncelerİ Gİbİ Benİ Bİr Ah Da Sen Alma YÜreĞİmden Bİraz Da Sen Çalma Ümİdİmden Vurma Benİ En Hassas Derİn Yerİmden Vurma...
  3. Orhan Gencebay - Sendin

Orhan Gencebay - Sendin

orhan gencebay gökyüzünden yıldız kaydı gökyüzünden pırıl pırıl yıldız kaydı şu dünyama Gökyüzünden pırıl pırıl, yıldız kaydı şu dünyama Karanlıklar aydınlandı, aşkı vurdu yollarıma Sendin;dünyama düşen o yıldız Sendin;hem gecesiz, hem sabahsız Sendin kaybolan o yıllarımda, her an aradıgım o günahsız Gözlerimin gözü aydın, olaydın ta baştan sen olaydın Gözlerimin gözü aydın, dolaydın ömrüme...
  4. Orhan Gencebay - Sende Seversin

Orhan Gencebay - Sende Seversin

Geçtiğim bu yoldan sen de geçersin Çektiğim bu derdi sen de çekersin Sevmem deme sakin sen de seversin Mutluluğa benim gibi hasret çekersin Seven benim sevilen sen aşkımı bilsen Merhamet ederdin halimi görsen Neşem de sen derdim de sen Feryat eden gönlüm sana senin için Belki insafa gelirdin aşk nedir bilsen Bu gönül sanki bir dert meyhanesi Hasretin kokuyor her bir köşesi Sevme dersen...
  5. Orhan Gencebay - Sende Haklısın

Orhan Gencebay - Sende Haklısın

Haklısın haklı Bence sen de haklısın Hak aranır eğer varsa Aranıpta bulunursa Kimin hakkı kimde kalır Eğer razı olunursa Haklısın haklı Bence sen de haklısın Herkes ben haklıyım diyor Haksız olan kimdir Herkes en çok bana diyor Razı olan kimdir Bu nasıl hak aranışı Bu nasıl hak dağılışı Herkes farklı farklı ister Bu nasıl fark yanlışı Haklısın haklı,Bence sen de haklısın Haklıyım haklı,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş