Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Sende Haklısın

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Haklısın haklı Bence sen de haklısın

Hak aranır eğer varsa
    Aranıpta bulunursa
    Kimin hakkı kimde kalır
    Eğer razı olunursa

Haklısın haklı
    Bence sen de haklısın

Herkes ben haklıyım diyor
    Haksız olan kimdir
    Herkes en çok bana diyor
    Razı olan kimdir

Bu nasıl hak aranışı
    Bu nasıl hak dağılışı
    Herkes farklı farklı ister
    Bu nasıl fark yanlışı

Haklısın haklı,Bence sen de haklısın
    Haklıyım haklı, seni sevdiğim için

Bir gönlüm var susmak bilmez
    Seni gördü laf dinlemez
    İster durur seni benden
    Hiçbir şeye boyun eğmez

Haklıyım haklı
    Seni sevdiğim için
    Sana yandığım için

Beni sevmediysen
    Beni istemediysen
    Sen de haklısın haklı
    Gönlünü vermediysen

Zorla güzellik olmaz
    Zorla dostluk kurulmaz
    İnsan denen bir canız
    Zorla haklı olunmaz

Orhan Gencebay - Sende Haklısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

Biyografisi Orhan Gencebay'ın yaşamında iki doğum tarihi vardır... Birincisi 1944 yılının 4 Ağustos'unda sıcak bir öğle vakti ilk soluk. İkincisi ise müziği kanında,duygularında solukladığı an. Müzik yaşantısına altı yaşlarında babasının "eğlensin" diye aldığı mandolin ve kemanı çalarak başladı. Bunlar daha çok batı aletleriydi. Hocası viyolanistti, çok iyi öğrenim...
  2. Orhan Gencebay - Sen

Orhan Gencebay - Sen

Sen, sen, sen... Sen derdim de neşem de sen Öyle tatlı bir belasın Ne gerçeksin ne yalansın Ağlatırken güldürürsün Derde neşe katarsın Sen ne tatlı bir belasın Hem meleksin hem şeytansın Ağlatırken güldürürsün Derde neşe katarsın Aşık olmam derken, Büyük konuşmuşum Farkında olmadan canım Ben sana aşık olmuşum Sen, sen, sen Söyle aşk mı bela mısın sen Her bakışın bin hadise Her sözün...
  3. Orhan Gencebay - Kahrolayım

Orhan Gencebay - Kahrolayım

Hergün seni düşünüpte içmiyorsam kahrolayım Gözyaşımla dolup dolup taşmıyorsam kahrolayım Değişmem seni dünyaya hem ezeli hemde beri Hala seni ilk gün gibi sevmiyorsam kahrolayım Yine seni ilk aşk gibi sevmiyorsam kahrolayım Geceleri düşlerimde gündüzleri hayalimde Işık gibi gözlerimde görmüyorsan kahrolayım Seni bir an unuttuysam Başka sevgili bulduysam Canımdan çok sevmiyorsam...
  4. Orhan Gencebay - Eyvallah

Orhan Gencebay - Eyvallah

Ona eyvallah, buna eyvallah Boyun eğmekten bıktım illallah Her şeyde son durak, sanki ben miyim Eyvallah etmeye artık eyvallah Elveda bahtımı yazan dertlere Mutluluk rüyamı bozan ellere Beni senden eden acı dillere Kıyamete kadar dedim eyvallah İstemem namertten bir damla çare Olsam da ömrümce ben bir biçare Yalanlar dolanlar koydu bu hale Nerde bile etmem eyvallah Eyvallah mutsuzluk...
  5. Orhan Gencebay - Elhamdülillah

Orhan Gencebay - Elhamdülillah

Biz de canız insanız billah Doyduk derde Elhamdülillah Geçti yıllar geldi geriye Ettiklerin günahtır vallah Ne dedim de darıldın bana Ben affetsem etmez Allah Doyduk doyduk derde doyduk Aşk dediler seni bulduk Sevdik yandık Elhamdülillah Doyduk doyduk aşka doyduk Doyduk doyduk derde doyduk Hamdık piştik Elhamdülillah Anlayana sivrisinek saz Anlamayana davul zurna az Rabbin bize pay...

Sayfayı Paylaş