Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Yıldız Falı

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Barıştan eser yok yıldız falında Sen benim bahtımın burcu değilsin
    Bin aşkın zehri var dudaklarında
    Tadılacak gibi acı değilsin

Sormam hazanını, anmam yazını
    İlkbaharın gelse çekmem nazını
    Kimseye vermesin Rabbim sizini
    Çekilecek gibi sancı değilsin

Şahlansın aşk atın, hür bundan böyle
    Ne yana dilersen sür bundan böyle
    Ne halin var ise gör bundan böyle
    Sen benim gönlümün harcı değilsin

Orhan Gencebay - Yıldız Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Zulüm

Orhan Gencebay - Zulüm

yazan acımamış çektiren acırmı orhan gencebay yazan acımamış çektiren acırmı orhan gencebay yaradan zulüm Neden neden tanrım neden Nedir bu zulüm Nedir nedir tanrım bu zulüm Doğmamış dertlerin sevilmemiş kalbin Gülmemiş gözlerin sahibi benim Neden doğar güneş neden batar bilmem Ümit dünyasında hüsranlar benim Yazan acımamış çektiren acır mı Kime uzandıysa boş kaldı elim Yaratmış yaradan...
  2. Orhan Gencebay - Utan

Orhan Gencebay - Utan

Utan utan Ettiğinden utan Gerçeği yalan katığından utan Kırdığın gönüldür parçasından utan Utan utan utan dostum utan Utan utan utan dostum utan Verdiğin sözlerden gelecek günlerden Bekleyen ümitlerden hasretlerden utan Gönlümün hüznünden yas dökülen gözden Aldığın her nefesten insanlıktan utan Yalan yalan dostum yalan Hasret nefret inan simdi Senden bana kalan Yasamak bir oyun...
  3. Orhan Gencebay - Kördüğüm

Orhan Gencebay - Kördüğüm

orhan gencebay geldin hoşgeldin orhan gencebay hoşgeldin daha önceleri nerelerdeydin kararan bahtıma bir ışık verdin kararan bahtıma Bahtıma hep soruyordum,ben ne zaman seveceğim, Sabret derdi kara bahtım,sana aşkı vereceğim, Sen gelince benliğimi,bilmediğim bir his sardı, Kalpten kalbe ikimizi,bağlayan bir düğüm vardı, Gözlerine her bakışta, Gözlerime yaş doluyor, Gönlüm sanki kanat açmış,...
  4. Orhan Gencebay - Gurbet

Orhan Gencebay - Gurbet

orhan gencebay notalari orhan gencebay notaları şarkı notaları gurbet nota şarkıları Gurbet elde hasta düstüm aglarim Su gönül kahrini cekemez oldum Acilmis yarama ates baglarim Ask sirrini yare acamaz oldum Bir güzelin mecnunuyum Sel basti ovami yikildi bendim Derdimi bilmiyom ben kendi kendim Dert ile sevdigim icin secemez oldum Kaslarin keman kiprigin oktur Bilinmez derlerim sayisi coktur...
  5. Orhan Gencebay hayatı

Orhan Gencebay hayatı

nuri sesigüzel hayatı muzaffer akgün hayatı azize gencebay azize gencebay biyografi kimdir Müziğe 6 yaşında klasik batı müzikçi Emin Tarakçı Hoca'dan keman ve mandolin dersleri alarak başladı. 7 yaşında bağlama ve Türk Halk Müziği dersleri almaya başladı. 10 yaşında ilk beste çalışması olan Kara Kaşlı Esmerdi Kim Bilir Kimi Sevdi isimli eseri yaptı. 13 yaşında Türk Sanat Müziği ve tambur...

Sayfayı Paylaş