Origami örnekleri

M

Misafir

Forum Okuru
Origami örnekleri
origami 0 0.jpg

origami 0.jpg

origami 1.jpg

origami 2.jpg

origami 3.jpg

origami 4.jpg

origami 5.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Origami, Japonca oru (katlama) ve kami (kağıt) kelimelerinin birleşmesiyle meydana gelmiş Katlanmış Kağıt anlamına gelen geneksel kağıt katlama sanatıdır. Origami temelde makas ve yapıştırıcı kullanmadan kağıdı sadece katlayarak çeşitli şekiller oluşturma sanatıdır.Detaylı bilgiler için aşağıdaki linki ziyaret edin.

Origami nedir ?

En güzel origami örnekleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2014 Origami Modern Mobilya Modelleri 2014 Origami Modern Mobilya Modelleri
Origami Mobilya Modelleri Modern Mobilya Modelleri Origami Modern Mobilya Modelleri 2014 Evini yenilemek isteyenler ya da yeni evlenip de yepyeni mobilya seçimlerinde bulunanlar mobilya seçimleriniz konusunda kararsız mı kalıyorsunuz? O halde...
Tatlı Evim 0
Benim gibi origami merakı olan var mı ? Benim gibi origami merakı olan var mı ?
origami merakı bir akşam canım sıkılmıştı ilk önce bir uçak yaptım ve katlamaya devam ettim kup yaptım sonra kendimi geliştirmeye karar verdim
Soru-Cevap 0
Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli) Origami Sanatıyla Kağıttan Kuş Nasıl Yapılır ? (Resimli)
Kağıttan Kuş Yapımı Kağıt Katlayarak Kuş Yapımı Origami Kuş Nasıl Yapılır Sevgili melekler, origami bildiğiniz üzere Japonların bulduğu ve geliştirdiği bir kağıt katlama sanatıdır. Bu sanat sadece çocukların değil büyüklerinde uğraştığı...
Genel Hobiler 1
Origami Kuş Yapımı nasıl oluyor Origami Kuş Yapımı nasıl oluyor
Ben bir aydır origami sanatına merak sardım ve sizlerden de Origami Kuş Yapımı hakkında bilgi yardım tüyo rica ediyorum acaba Origami Kuş Yapımı nasıl oluyor yani kağıttan kuş yapmak:)
Soru-Cevap 1
En güzel origami örnekleri En güzel origami örnekleri
origami örnekleri origami örnekleri, örneği, modelleri, modeli, sanatı, tekniği, resimleri ve en güzelleri burada arkadaşlar. Origami Sanatı'na merakınız var mı bilmem ama şayet pek ilginiz yoksada, bu origami...
Genel Hobiler 0