Orkide'nin Sor Öğren Servisi

şimdi pelin bacım bir kadın kocasının aldattığını nasıl anlar die sormuşsun
aslında bende bir bayan olarak cevap vericem yani çokta zor değil şimdi her kadın kocasını kesinlikle tanımış herşeyini hafızasınana yazmışdır mutlaka her hareketini saatini bilir davranışlarını ezberler bazı erkekler hemen kendini ele verirken bazıları uyanık çıkıyop çabuk yakalanmıo ben kendi yaptığım şeyleri anlatayım size ben arada kocamı kontrol amaçlı iş yerine giderim bazen pat diye geneldede işim çok acele geç gelebilirim dediğinde bazen hiç beklemediği gün ortasında telefon ederim bunlar benim yaptıklarım bide şole bir gerçek varki kadın kendini yeterli hissediosa bunu kendinnize sorun mutlaka yetrerliyseniz inanın aldatmıolar ama erkeği evinden soğutan en önemli şeyde sırtını dönüp yatan kadın inanın bana bunu samimiyetimle solüyorum sırtını dönup yatan kadının sonu hüsran oluyo hep bi huzursuzluk oluyo inşallah faydalı olmuşumdur canım lililililililililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:d014:

Son düzenleme:
delü gelin sayfayı yenilemedinki göremen tabi yafrim lilililililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

şimdi pelin bacım bir kadın kocasının aldattığını nasıl anlar die sormuşsun
aslında bende bir bayan olarak cevap vericem yani çokta zor değil şimdi her kadın kocasını kesinlikle tanımış herşeyini hafızasınana yazmışdır mutlaka her hareketini saatini bilir davranışlarını ezberler bazı erkekler hemen kendini ele verirken bazıları uyanık çıkıyop çabuk yakalanmıo ben kendi yaptığım şeyleri anlatayım size ben arada kocamı kontrol amaçlı iş yerine giderim bazen pat diye geneldede işim çok acele geç gelebilirim dediğinde bazen hiç beklemediği gün ortasında telefon ederim bunlar benim yaptıklarım bide şole bir gerçek varki kadın kendini yeterli hissediosa bunu kendinnize sorun mutlaka yetrerliyseniz inanın aldatmıolar ama erkeği evinden soğutan en önemli şeyde sırtını dönüp yatan kadın inanın bana bunu samimiyetimle solüyorum sırtını dönup yatan kadının sonu hüsran oluyo hep bi huzursuzluk oluyo inşallah faydalı olmuşumdur canım lililililililililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:d014:

bende aldatılan bi bayan olarak bişey söylemek istiyom genelde benim eşim kendini ele verenlerdendir.genelde telefonunu kurcalarım normalde ortalara koyar ama kesin bişey varsa yanından ayırmaz o vakit anlarım çok yakaladım ama ne zamandır bi sorun yok çünkü telefonu yok:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
ben eşime karsı çok düşkünümdür ilgiliyimdir mesela devamlı yanındayımdır filim izzlerken pc başında otururken olsun yanındayım ama o soğuk hep neden bilmiyom bazı kelimeleri çok zoruma gidiyo ama bilemiyom:grev::grev::grev:

Gül 15 arkadaşım aldatma sadece fiziksel olmaz..Eşine yalan söyleyen de aldatıyor demektir.Orkide konuya cinsellik açısından bakmış.hahaha

Gülüm canım ablacığım benim Allah yardımcın olsun inşallah herşey seniin adına daha güzel olur.. Kuzum yaa sen ne dertli bir güzellikliissksinn.. Hem kaynanadan hem kocadan.. Allahım sana eyüb peygamber sabrı versin ne diyem kendine çizmiş olsugun yolda sana başarılar diliyorum meleğim.. Allahım oğlunu sana bağışlasın....

Geri