Orkide'nin Sor Öğren Servisi

Ben mi hayata karsi insafsizim,yoksa hayat mi bana ,adil davranmiyor?
aslında need doğru diyosun HAYAMI BANA ADİL DAVRANMIYOR..... çok hoşumagitti bu cümlen cnm hayat bize nasıl adil davransınki inanılmaz bir uçurum var iyi ve kötü arasında ; mutlu ve mutsuz arasında ; hasta ve iyi arasında ; masum ve suçlu arasında ;zengin ve fakir arasında :D:D ben herzmn kendime en kötü olayda bile iyi bir pay çıkartmayı öğrendim :D öğrendimki her iyi olayın bir kötü her kötü olayın mutlaka iyi bir yanı varmış :D bende hakkıma düşene amenna deyip onu en hafif yaşayabileceğim veya en sorunsuz geçirebileceğim hale getirmeye alıştım :D :gathering:

:surukle:hayırsız ne demek orkiiiiiiiiiiiiii:)
hayırsız nedir ? sen ben biz herkes hayırsız bence insanlığa karşı hayırsız allahın bize sunduklarına karşı hayırsız merhamete sevgiye hayırsız zamana karşı hayırsız :D ( zamanın nasıl geçtiğini anlamayız halbuki zaman geçtikçe yıllarımız azalır merdivenler çoalır :D

Orkim benim bir sorum olacaktı acaba bu karıncalara daha mı çok önem versek yani kocalarımıza vereceğimiz....değeri karıncalaramı versek acep:D:D:D:D:D:DLİTTTFENN beni aydınlat litfenn ama:D:D:D

karıncalar anladın sen onu:çapkın:

:puha::puha::puha:

Orkim benim bir sorum olacaktı acaba bu karıncalara daha mı çok önem versek yani kocalarımıza vereceğimiz....değeri karıncalaramı versek acep:D:D:D:D:D:DLİTTTFENN beni aydınlat litfenn ama:D:D:D

karıncalar anladın sen onu:çapkın:

:puha::puha::puha:
Karıncayı geç meçhul...:D
velev ki kocanı karınca yerine koydun...:puha:
ne olcak sanki
ha karınca ha koca:kucu:
ama karıncadan birşey anlayacağını sanmam..:gathering:
sen gene de özün e dön,karıncaya zırnık bile bırakma:D:D:D:D

çakmak yüzme havuzunda bize çagırdıktan sonramı randevu alyoruz yoksa çagırmadan öncemi

Geri