1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Orkut nedir, ne demektir bilgi verir misiniz

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Başlıkta da yazdığım üzere orkut nedir, ne demektir neyi anlatıyor bu konuyla alakalı bana bilgi verecek meleğe bu Ramazan ayında minnettar kalacağım. Şimdidine hayırlı ramazanlar melişler.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Orkut nedir, ne demektir bilgi verir misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Animizm nedir bilgi verir misiniz

  Animizm nedir bilgi verir misiniz

  Animizm nedir, animizm dini hakkında bilgisi olan, hangi ülkeler animizm dinini kullanıyor yada yaşıyor bilgi verirseniz sevinirim.
 2. Çocuk istismari nedir bilgi verir misiniz ?

  Çocuk istismari nedir bilgi verir misiniz ?

  Çocuk istismarı ile ilgili bir araştırma yapmaktadım. Lütfen bana çocuk istismarı ile ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz
 3. Orkut Nedir?

  Orkut Nedir?

  orkut, nedir, nasıl kullanılır, nerelerde yaygın, özellikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Orkut, sanal ortamda insanları, sosyal toplulukları bir araya getiren sosyal bir ağdır. Tıpkı hi5 ya da yonja gibi. Bu ağları biliyorsunuzdur elbet. Sistemin nasıl işlediğini de. Kişisel bilgilerinizi girip, resimlerinizi, sevdiğiniz videoları yükleyip arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz....
 4. Meleklerim " Ramazan ne Demek " bilgi verir misiniz

  Meleklerim " Ramazan ne Demek " bilgi verir misiniz

  ramazan ne demek Ramazan Ayındayız ama kelime olarak ramazan tam olarak ne demek anlamı nedir arkadaşlarım. Faziletlerinide yzarsanız sevineceğim. Tşk. Hayırlı akşamlar.
 5. Ramazan Bayramında Neler Yapılır bilgi verir misiniz

  Ramazan Bayramında Neler Yapılır bilgi verir misiniz

  Merhaba kızlar. Oruç ayına az kaldı ve Ramazan Bayramı telaşı da şimdiden düşünülüyor bizimkiler bayramda gidilecek yerlerin listesini bile yaptılar:) Sizden de Ramazan Bayramında Neler Yapılır diye bilgi istiyorum yani yapılması gerekenler nelerdir?

Sayfayı Paylaş