1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Ortaçağ Tarzı Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ortaçağ gelinlik modelleri ortaçağ gelinlikleri italyan tarzı gelinlikler fransız tarzı gelinlik modelleri fransız Kızlar Ortaçağ Gelinlerinin giydiği gelinliklerden esinlenerek oluşturulmuş bir koleksiyon...Gelinliklerin tarzı, modeli, rengi yani kısaca herşeyi çok hoşuma gitti...Bakalım sizde benimle aynı fikirde olucakmısınız...

Bekar meleklerim için Ortaçağ Tarzı Gelinlik Modelleri :tik:

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Çok hoşlarmış çok beğendim :):ehi:

3. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben gelinliğin kar beyazı olmasından yanayım

Ortaçağ Tarzı Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şakayık tarzı gelinlikler

şakayık tarzı gelinlikler

şakayık gelinlik helen tarzı saç modelleri helen tarzı gelinlik modelleri şakayık ;iri çiçekleri güle benzeyen gül gibi kokan bir bitki yani çiçek:) bu gelinliklerde ondan esinlenerek yapılmış olmalı ki bu isim verilmiş sade modellerden hoşlanan meleklerime süperrr..........
  2. Kore Tarzı Penye Buluz Modelleri

Kore Tarzı Penye Buluz Modelleri

penye modelleri en güzel penye modelleri Hepsi birbirinden şeker ve sevimli meleklerim.Tarz budur diyorum başka bişey demiyorum...
  3. Barok tarzı dekorasyon modelleri

Barok tarzı dekorasyon modelleri

bu konu;gösterişli mobilyalar,barok tarzı mimari hakkında bilgi vermektedir Gösterişi ve ihtişamı sevenler için ev dekorasyonunda barok tarzı tek dekorasyon modelidir.Barok dekorasyonunda işlemeli simli kumaşlar ,devasa büyüklükte tablolar,gösterişli aynalar,zengin görünümlü avizeler,temel unsurlardır.Koyu renkler barok tarzı için belirleyicidir.Sizde evinizi barok tarzı dekore ederek...
  4. 2014 Bob Tarzı Saç Modelleri

2014 Bob Tarzı Saç Modelleri

bob kesim saçlar, bob tarszı saç kesimleri, 2014 saç modelleri Sevgili melekler, geçtiğimiz yıllarda Rihanna ve Victoria Beckham gibi ünlü isimlerin moda haline getirdiği bob tarzı kesilmiş saçlar bu yıl da yerini koruyor. Biraz kısa, biraz uzun, dağınık ya da jöleli, çeşitli formlara sokulmuş bob tarzı kesimler 2014 yazına da damgasını vuracak gibi görünüyor...
  5. En Güzel Bob Tarzı Saç Modelleri 2015

En Güzel Bob Tarzı Saç Modelleri 2015

bob tarzı saçlar, bob tarzı saç kesimi, en güzel saç modelleri Sevgili melekler, son yılların en beğenilen saç kesimlerinden biri olan bob tarzı saçlar, ünlüler başta olmak üzere bu sezonda da sıkça kullanılan saç modellerinin başında geliyor. Yaz sıcaklarında kullanışlı bir model olması, şıklığı, kolayca şekil verilebilmesi ve havası sebebiyle tercih edilen bob tarzı saç modellerinden...

Sayfayı Paylaş