1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Ortaçağ Tarzı Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ortaçağ gelinlik modelleri ortaçağ gelinlikleri italyan tarzı gelinlikler fransız tarzı gelinlik modelleri fransız Kızlar Ortaçağ Gelinlerinin giydiği gelinliklerden esinlenerek oluşturulmuş bir koleksiyon...Gelinliklerin tarzı, modeli, rengi yani kısaca herşeyi çok hoşuma gitti...Bakalım sizde benimle aynı fikirde olucakmısınız...
    Bekar meleklerim için Ortaçağ Tarzı Gelinlik Modelleri :tik:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Çok hoşlarmış çok beğendim :):ehi:

3. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben gelinliğin kar beyazı olmasından yanayım

Ortaçağ Tarzı Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şakayık tarzı gelinlikler

şakayık tarzı gelinlikler

şakayık gelinlik helen tarzı saç modelleri helen tarzı gelinlik modelleri şakayık ;iri çiçekleri güle benzeyen gül gibi kokan bir bitki yani çiçek:) bu gelinliklerde ondan esinlenerek yapılmış olmalı ki bu isim verilmiş sade modellerden hoşlanan meleklerime süperrr..........
  2. 2012 İtalyan Tarzı Mutfak Modelleri

2012 İtalyan Tarzı Mutfak Modelleri

İtalyan Mutfak Modelleri 2012 İtalyan Tarzı Mutfak Dekorasyonu Gününün büyük bir kısmını mutfakta geçiren bayanlar doğal olarak mutfaklarının kullanışlı, şık ve modern bir havada olmasını ister melekler :) Biz de mutfaklarında artık değişiklik yapma vaktinin geldiğinin düşünen meleklerimiz için hem şık hem de kullanışlı 2012 İtalyan tarzı mutfak modellerini paylaşıyoruz :tik:
  3. 2014 Retro Tarzı Saat Modelleri

2014 Retro Tarzı Saat Modelleri

En Güzel Duvar Saatleri İlginç Duvar Saatleri Yeni Sezon Duvar Saati Modelleri 2014 Evlerimizde ve işyerlerimizde muhakkak herhangi bir duvar dekorasyonumuzda duvar saatlerinden yararlanırız. Etrafımızda yer alan o kadar çok duvar dekorasyonu tasarımcısı vardır ki tasarladıkları retro tarzı duvar saatleri ile mükemmel ortam zenginlikleri yaratmakta ve duvarlarınızda harikalar oluşturmaktadır....

Sayfayı Paylaş