Etiketler:
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

oructa halsizlik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

selam meleklerim,
    oructa ögleden sonra halsizlik oluyor bende düsünemiyorum artik, isde zorlanmaya basliyorum

bana ne tafsiye edersiniz? ne iyi gelir bana?

hayirli ramazanlar meleklerim
    :davul:

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili pinki buyrun aradığınız sorunun cevabı
    BURAYA tıklayınız

oructa halsizlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halsizliği önleyen bitkisel reçeteler

Halsizliği önleyen bitkisel reçeteler

vücut halsizliği vücut halsizliğine ne iyi gelir vucuttaki halsizlik vücuttaki halsizlik vücutta Bazen mevsim ve havalardan yada ruh halimizden dolayı hepimizde bir halsizlik hissi oluşabilir bu bazen gelip geçici olduğu gibi bazende altında ciddi sağlık problemleri yatan hastalıkların habercisi olabilir Bitkisel yöntemlerle halsizliğinize çare bulabilirsiniz.Yönteme gelince şimdi detaylı...
  2. üzerimde çok halsizlik var neden acaba?

üzerimde çok halsizlik var neden acaba?

Melekler merhaba, son zamanlarda korkunç derecede halsizim, nedne olu bu? Kendimi çok yorgun hissediyorum.:/
  3. Demir eksikliği halsizlik yaparmı?

Demir eksikliği halsizlik yaparmı?

demir eksikliği nedir,demir eksikliğinin nedenleri,demir eksikliği yorgunluk yaparmı,demir eksikliğinin tedavisi hakkında bilgiler Adından da anlaşıldığı gibi vücutta demirin eksilmesine bağlı gelişen bir kansızlık çeşididir. Ülkemizde sıklığı %50 civarındadır. Yani her 2 bebekten birinde demir eksikliği görülür. Bu sorun tüm yaş gruplarında görülmekle beraber özellikle 6-24 aylar arasındaki...
  4. Halsizliğe iyi gelen besinler

Halsizliğe iyi gelen besinler

Halsizlik, ruhsal veya fiziksel yorgunluk ile karakterize düşük enerji halidir. Uyku bozuklukları, uzun süreli stres veya grip gibi hastalıklarda dahil olmak üzere halsizliğin pek çok farklı nedeni olabilir. Gün boyu tükettiğimiz gıdalar vücudumuz tarafından işlenerek günlük faaliyetlerin yerine getirilebilmesi için gereken enerjiye dönüştürülür. Yetersiz beslenme ise bu enerjinin tam olarak...
  5. 20 haftalık hamileyim halsizliğim

20 haftalık hamileyim halsizliğim

Merhaba beyza hanım 20 haftalık hamileyim halsizliğim çok doktora gittim bu testleri verdi sonucu gösteremedim bi problem varmı wbc 12,5 4-10 gran 72,3 50-70 gran 9.1 2-7 eritrosit 4 lokosit 14 epitel 22 üre 11,6 16,6-48,5 kreatinin 0,47 0,70-1,20 demir bağlama 436 135-392 ferritin 24,97 36-400

Sayfayı Paylaş