oryalsiz saç rengini kendin aç

ya arkadasim konuyu acan neden tam bilgi vermediniz sacimizi nasil neyle acacaz ,dedimki heralde ben anlamadim heralde yorumlari okuyorum hic bir arkadas anlamamis bu nasil bir aciklama napmamaiz gerktigini ne kulanmamiz gerktigini yazmamisin

cok sacma sakın oksidanı kafanıza sürmeyin orayalden cok azdaha zarar verio sakn yanlış bilgi bu

ben oksidantla açtım ama sonuç tabi ki rezalet. saçlarınız lastik gibi oluyor. yazık etmeyin saçlarınıza. konuyu açan arkadaşta yüzyılın keşfi gibi anlatmış durmuş ama anlayan da yok tabiki. ee ne demişler ''bilmiyorsan sus adam sansınlar''. saçlarınızı koyu renge boyasanızda içindeki kimyasallar herşekilde zarar verir. yani saçın rengini zarar vermeden değiştiremezsiniz. işin en az zarar kısmına gelince de para konuşur. gidersin en iyi boyayı kullanırsın(ki burda en iyi boya derken doğala en yakın ve en az yıpratanını kastediyorum) o da sana pahalıya patlar. he işin sarıdan siyaha dönüp de oksidatla sarıya geri dönme kısmına gelince, bu tamamen palavra. arkadaşın aklına yatıyosa yapsın bakalım kafasında saç adına birşey kalıyor mu. hadi diyelim heves ettiniz boyadınız, hangimiz heves etmez ki zaten. boyanın rengini iyi düşünün. tutup siyaha boyarsanız geri dönüşü güç olacaktır. sarıya boyadınız diyelim, yıpranmayı göze alacaksınız. saçlarınız saman gibi olcak. 23 yaşındayım. saçımı boyamadığım renk kalmadı diyebilirim. en sonunda kalçama gelen saçlarımı omuzlarımda buldum. niye? çünkü zavallıcıkların anasını ağlattım. allahın verdiği renge de saygı duymak lazım bazen. işin cılkını çıkarmamak lazım.

Bu losyon dediğiniz sanırım şu eczanelerde satılan oksijenli su yani saf suyu öyle değilmi?

kızlar sakın yapmayın hiç bir gram acılmıyo saçınızı yıpratmaktan başka hiç bir şey degil ben yaptm açılmadı üstüne üstelik saçım kazık gibi oldu yanıltmaca bence saçını sevenler sakın denemesin:ohh::sin:

arkadaşlar losyonu aslında hepiniz biliyosunuz eczenelerde satılıyor oksijenli sudan bahsediyor arkadaş... o kadar sarı olcak şekilde acmıyor ben kendim kuaförüm lisedeyken çok yapardık hafif turuncu oluyor üzerine tekrar boya atmak zorunda kalıyosun.. evet işe yarıyor ve rengi kırıyor. ama sadece saçı kusturmaya yarıyor. :)

Saç yeni boyandiysa ve memnun kalmadiysaniz bu losyon gErek yok kuaföre gidip saça bi krem sürüyorlar bütün boya akıp gidiyor geriye eski saç renginiz neyse o kalıyor...ok anlaşıldımii ...

Geri