oryalsiz saç rengini kendin aç

mrb

saçım siyah 1 ay önce boyattım. Saçıma zarar vermeden nasıl açabilirim ltfen yrdım edin :/

ben yazdıklarınızı anladımda..neden dediginiz ürünün ismini veya nasıl yapılıyorsa teknigini yazmadınız..madem yazmiycaktınız.neden bu konuyu açıp bukadar..yazı döşediniz..gerçekten hiçbişey anlamadımm.

neden ürünün ismini de yazmadınız ve bunca soru sorulmuş hala cevap vermemişsiniz alay mı ediyorsunuz insanlarla bu nasıl işya oha yaniii

:D

evet bende denedim oksidanla ve çok işe yarıyor saçlarım doğal sarı olmuştu sonra sıkıldım ve ışıltılı kahve yaptım ama herkess bi önceki saç rengini istiyor sanırım geri sarı yapmanın zamanı geldi :D

mrvgzm nasıl yaptıgını anlatır mısın? guneste mı bekledın yoksa sac kurutma makınasıyla mı kuruttun? ne kadar bekledın ?

abla ben sacimin rengini acmak istiyorum bana kisa yoldan oryalsiz dogal yollarla nasil acarim soyler misin lutfen cevabini bekliyorum

arkadaşlar sakın yapmayın ya oksidan saçımı gerçekten mükemmel bir şekilde 3 ton açtı sarı saçlarım oldu evet ama ondan sonra saçımı 3 defa kestirmek zorunda kaldım tamamen kimyasal ve yakıcı özellikte bu oksidanlar fen dersinden de bilirsiniz suyun yapısında oksijen yakıcıdır

arkadaşlar oksidan dediğiniz şey sıvı peroksit değil mi yanlış bilmiyorumdur umarum.yanlış uygulama yapmak istemiyorum.

Geri