1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Oturduğumuz Apartmanlarda Ortak Kullanım Alanları Neresi Biliyor muyuz ?

  Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Apartmanda Ortak Kullanım Alanları Nelerdir Apartmandaki Ortak kullanım alanları hakkında bilgi  Sevgili melekler, büyük çoğunluğumuz şehirlerde, apartmanlarda ikamet ediyoruz. Apartman yaşamında dikkat edilmesi gereken kurallara uymak da başlıca görevimiz. Peki bu kurallar içinde yer alan, apartman ortak kullanım alanları hakkında bilgi sahibi miyiz acaba ? Yoksa kafamıza estiğimiz gibi mi davranıyoruz. İşte bilgiler...


  [​IMG]


  Apartman civarındaki yeşil alanlar, apartman ön ve arka giriş sahanlığı ve kapılar ile kat koridorları, bodrum katta bulunan sığınak, asansörler ve asansör makine dairesi, asansörler ve asansör makine dairesi, kat ve acil merdivenler, havalandırma fanları, yangın istasyonları, çatı katı malzemeleri, iç taraf ve giriş aydınlatmaları, elektrik ve alarm sistemleri gibi nesneler apartman ortak kullanım alanlarına dahil nesnelerdir.
   
Oturduğumuz Apartmanlarda Ortak Kullanım Alanları Neresi Biliyor muyuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Papazın Çayırı Neresi Biliyor musunuz ?

  Papazın Çayırı Neresi Biliyor musunuz ?

  papazın çayırı şükrü saraçoğlu şükrü saraçoğlu stadı ile ilgili bilgiler burada melekler. İlk okuduğunuzda hayli şaşırmışsınızdır muhtemelen melekler :D:D Biz de şaşırmıştık ama her yerin eskiden kullanılan bir adı vardır elbet. Bugün kü meşhur Şükrü Saraçoğlu stadının geçmişte ki adı da Papazın Çayırı imiş :D:D Bu ilginç yerin bugün kü Şükrü Saraçoğlu stadı hikayesi neymiş gelin birlikte...
 2. Türkmenistan Başkenti Neresi biliyor musunuz

  Türkmenistan Başkenti Neresi biliyor musunuz

  Merak ettim bu Türkmenistan Başkenti Neresi diye aranızda Türkmenistan Başkenti Neresi bilen varsa yazarsa çok sevinirim şimdiden cevap için tşkler diyorum.
 3. Ruanda Başkenti Neresi biliyor musunuz

  Ruanda Başkenti Neresi biliyor musunuz

  Selam arkadaşlar hepinize öncelikle keyfi dolu ve başarılı bol kazançlı bir hafta diliyor ve sizden Ruanda Başkenti Neresi diye bilgi istiyorum aranızda Ruanda Başkenti Neresi bilen var ise bana yazsın.
 4. Abbasilerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

  Abbasilerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

  Arkadaşlar Abbasilerin Başkenti Neresidir bilen varsa aranızda lütfen benimle Abbasilerin Başkenti Neresidir bilgi paylaşsın.
 5. Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

  Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

  Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Göktürklerin Başkenti Neresidir bilen var mı? Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyorsanız bana da yazın.

Sayfayı Paylaş