Oturma odasında avangarde mobilya mı yoksa modern oturma grubu mu?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Oturma odasında avangarde mobilya mı yoksa modern oturma grubu mu?
Ev dekorasyonlarında pek çok dekor tarzı ile oda görünümlerinde çeşitlilik yakalanmaya çalışılır. Modern görünüm, avangarde görünüm ya da klasik, spor tarz uygulamaları oda görünümlerini çeşitlendiren fikirlerdendir. Odalarınızın genelinde uygulanan dekor tarzını göz önüne alarak dekor tarzınızı oturma odanızda belirlemeniz gerekecektir. Meleklermekanı takipçilerim için hazırladığım resim galerisi ve modern mi avangarde koltuk mu sorusuna cevap için karşınızdayım.
vetora-avangarde-koltuk-takimi-119595-20-B.jpg

Avangarde oturma grubu modelleri ile gerçekleştirilen uygulamalara göz attığınız zaman daha lüks görünüm yakalandığını fark etmişsinizdir sanırım. Asil duruşu ve lükens sistem ayakları ile odalarınızda hakimiyetini ilan eden avangarde mobilyalar gösterişi sevenler için daha doğru tercih olacaktır. Lüks görünüm ve odası ben burdayım olsun isteyenler için avangarde tarzın pek çok modelini sizler için resim galerime ekledim. Odanızdaki renk zenginliğine göre doğru renk tercihinde bulunarak odalarınızda daha estetik görünümlere yer açabilirsiniz.

Modern görünümlü oturma grupları da tercihler listesine eklenebilecekler arasındadır. Modern tarzı oda görünümlerine adapte ederken odanın bu havayı kaldırıp kaldırmayacağı hususu da göz önüne alınması gerekenlerdendir. Bun nedenle odalarınızda estetik etki yakalarken diğer odalarda bütünlük arz edip etmeyeceği hususuna da dikkat etmelisiniz. Oda görünümlerinizi canlandırayım derken yanlış seçimlerle hiç görmek istemeyeceğiniz görünümlere yer vermeyin. Farklı bir değişim için modern görünümlü oturma grubu modellerinden elbette ki faydalanabilirsiniz. Resim galerimde açık ya da koyu renkli modern oturma grupları işinize yarayacak görünümleri verebilenler arasındadır.
2016-Modern-oturma-grupları.jpg
Pek çok kişinin tercih ettiği modern oturma gruplarında şıklık elde ederken aynı zamanda ufak ayrıntılara da önem vermeliyiz. Kişisel zevklerinizi bütünleyen oturma grubu ile daha kaliteli zaman geçirebileceğiniz alanlar yakalama fırsatında olabilirsiniz. Renkleri ve desenleri ile dekorasyonunuzu tamamlayacak olan tüm detayları gözler önüne seren koltuk takımlarını tercih ederek odalarınızı güzelleştirebilirsiniz. Odalarınızda daha sert bir imaj yakalamak istiyorsanız sert hatlı oturma grubu modellerine göz atmayı denemelisiniz. Daha soft görünümler için ise açık renkli koltuk tercihlerinde bulunmak doğru tercihler arasında yer alabilecektir. Sizlerin beğeninize sunulan oturma grubu modelleri arasından odanıza yakışanı seçmeye var mısınız?
1471287306.jpg
edirne_koltuk_tak_m__ays_tk_12ee_2_.jpg
istikbal-lavinia-gulkurusu-271014-1.jpg
 
Geri
Üst