Ovulasyon test sonucu değerlendirme bakar mısınız kızlar

Cansusnmz

Yeni Üye
Üye
Ovulasyon test sonucu değerlendirme bakar mısınız kızlar
Kızlar adet gecince yumurtlama gorunur mu acaba bu mumkun mu ? Adetim 12 gun gecikti ovulasyon hep pozitif ckıyor t cizigisi daha koyu sebebi ne olablr
ovülasyon testi sonucum.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım testi yanlış yapma ihtimalin var mı bilemiyorum nasıl yaptığını da anlatmamışsın lütfen aşağıda yer alan videoyu izle daha sonra soruların olur ise lütfen bu konudan bizlere ulaş. Aramıza hoş geldin :)

Hayatım testi yanlış yapma ihtimalin var mı bilemiyorum nasıl yaptığını da anlatmamışsın lütfen aşağıda yer alan videoyu izle daha sonra soruların olur ise lütfen bu konudan bizlere ulaş. Aramıza hoş geldin :)

Evet dogru yapıyorum ben bayadır kullanıyorum zaten benm sorum adeti gecen birinin yumurtlama olması mumkunmu neden pozıtıf cıkar

Ekli dosyalar

• C9F6B6C7-E31D-417F-94DE-77F7BC1C428F.jpeg
    C9F6B6C7-E31D-417F-94DE-77F7BC1C428F.jpeg
    1,5 MB · Görüntüleme: 339
Hayatım neden pozitif çıkıyor bilgim yok. Bu Ovülasyon testinin amacı yumurtlama gününü tespit etmeni sağlar ki o günlerde boş geçirme ve hamile kal. Aslında yumurtlama gününün ne olduğunu, yumurtlamanın olup olmadığını ilişki için en iyi ve hamile kalma zamanını gösterir. Senin adetin geçmiş ve test pozitif çıkıyor. Sen de hamile isem çıkar mı diyorsun ? Malesef bilemedim hayatım bunları bir gebelik testi ya da beta hcg kandan gebelik testi ile çözebilirsin diğer konudan yazdım sana.

Geri