1. canımın parçası

canımın parçası Forum Okuru

ovulasyon testi kullanan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında canımın parçası tarafından paylaşıldı.

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum

ovulasyon testi kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullanan varmıı

ovulasyon testi kullanan varmıı

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????
  2. DİGİTAL OVULASYON TESTİ CLEARBLUE

DİGİTAL OVULASYON TESTİ CLEARBLUE

Arkadaşlar Clearblue digital testlerıne Takmış durumdayım bu ara hepsını tek tek deniyorum ben birşey anlayamadım ıkı tane ovu testı aldım dun aksam ıkısınıde yaptım aynı anda (bozukmu degılmı dıye bakmak ıstedım) sonuç buyurun .. resımde goruldugu üzere aynı anda yaptığım Testlerden bırısınde gülen yüz cıktı dıgerınde çıkmadı.. ben tabı halıylen gülen yüze kanarak dun gece ve bu sabah...
  3. Laboquick Ovulasyon Testi Kullanımı

Laboquick Ovulasyon Testi Kullanımı

Laboquick Ovulasyon Testleri, Luteinik hormonu (LH) analizinin idrarda tür bazında tespit edilmesine yönelik immünokromatografik tabanlı tek kademeli ve hızlı bir testtir. Luteinik hormonu (LH) insan idrarında her daim bulunmaktadır. LH bayanlarda her ay ve hamile kalmaya en uygun günden hemen öncesinde önemli ölçüde artış gösterir ve bu durum yaygın olarak Luteinik hormon dalgalanması olarak...
  4. Acon gebelik testi kullanan varmı aklım karıştı yardımm

Acon gebelik testi kullanan varmı aklım karıştı yardımm

Arkadaşlar yaa adetim gecikti 3 gündür bu acon marka testten alıyorum bana yakın eczane bunu satıyor. Her gün aynı saatlerde test yaptım ilk ikisi silik çıktı bugün yaptığım negatif neden böyle olmuş olabilir. Bugün de silik çizgi çıksa doktora gidecektim hayallerim suya düştü acaba bu marka iyi değil mi ya da ben mi yanlış yaptım yardımcı olun lütfen??
  5. PKO lu olup ovulasyon testi kullanan varmı sorum olacak

PKO lu olup ovulasyon testi kullanan varmı sorum olacak

Hanımlar bende evlendikten sonra pko çıktı adetlerim düzensizleşti 11 aylık evliyim ve adetlerim düzensiz özellikle 10 aydır da bebek istiyoruz yumurtlama günlerini de dikkate alamıyorum adetlerim düzensiz olunca acaba ovulasyon testleri bana yardımcı olabilir mi? Bu konuda tecrübelerinizi yazabilir misiniz?

Sayfayı Paylaş