Ovulasyon testi sonucu değerlendirme yapar mısınız

Thalia245

Yeni Üye
Üye
Ovulasyon testi sonucu değerlendirme yapar mısınız
İyi geceler 22 Ağustos’ta adet olmam gerekiyordu Adet olmadım ve ben adetime bi kaç gün kala ovülasyon testi yaptım ve gün geçtikçe koyulaştı 29 Ağustos’ta pozitif oldu test yumurtlama gerçekleşti 31 Ağustos’ta hastaneye gittim kan testi yaptırdım sonuç NEGATİF 0.32 çıktı ve doktor çok küçük bi kist var dedi Tarlusal verdi ama ben 29 Ağustos’ta yumurtlama olduğu için ilacı ne olur olmaz diye ilacı kullanmadım dün ve bugün yine ovülasyon testi yaptım çift çizgi pozitife yakın ve bugün adetim geçeli 19 gün oluyor yine yumurtlama mı olacak anlam veremedim bundan bi iki gün önce bel ağrısı ve çok hafif adet olacakmışım gibi kasık ağrım vardı bugün yok dün ile bugünün ovülasyon testinin fotolarını atıcam

Bu Ovulasyon testleri dün yapılanların fotoları

119218893_324314058887624_6196226608967489257_n.jpg
119164827_321292035614159_7575859292867235408_n.jpg

Bunlarda bugün yapılan testler 2 foto çekme arası 1 dk ile çektim 1 ci foto ilk testi yaptığımda çektim 2 ci foto ile üçüncü foto 5 dk bekledi öyle çektim
burda çok belli değil ama fotoda göründüğünden bi tık daha koyu t çizgisi dünkü testle bugün kü test arasında fark dünküne göre bugün biraz daha koyu değilmi gerçi çıplak gözle daha belli oluyor

ovülasyon testi sonucum.jpg
ovülasyon testimi değerlendirir misiniz.jpg
ovülasyon testi sonucu hesaplama.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu ulasyon testine göre tam hamile olabileceğiniz bir zamandasınız doktorunuz da bunu konuşmadınız mı nedense tanrısal verdi

Bu arada evet sonucuna baktığımızda tam yumurtlama döneminde olduğunuz açıkça görünüyor

T
Bunlarda bugün yapılan testler 2 foto çekme arası 1 dk ile çektim 1 ci foto ilk testi yaptığımda çektim 2 ci foto ile üçüncü foto 5 dk bekledi öyle çektim
burda çok belli değil ama fotoda göründüğünden bi tık daha koyu t çizgisi dünkü testle bugün kü test arasında fark dünküne göre bugün biraz daha koyu değilmi gerçi çıplak gözle daha belli oluyor

Ekli dosyayı görüntüle 88208Ekli dosyayı görüntüle 88209Ekli dosyayı görüntüle 88210
Test yapmaya devam et iki çizgi aynı koyulukta oldumu yumurtlama oluyor siliklesmeye başladiğı zamanda çatlamış oluyor ilacı ne diye verdiki yumurtlama zamanın senin

Bu ulasyon testine göre tam hamile olabileceğiniz bir zamandasınız doktorunuz da bunu konuşmadınız mı nedense tanrısal verdi
Gerçi konu açtığımda yazdım ama dikkatinizden kaçtı galiba 22 Ağustos’ta adet olmam gerekiyordu olmadım bende adet günümden bi kaç gün önce ovülasyon testi yapmaya başladım komşularımdan bi kaç tanesi gözlerin içi parlıyor dedi acaba gebelik var mı gibisine ovülasyon testinde çıkıyormuş ya o yüzden adetten bi kaç gün önce ovülasyon testi yapmaya başladım ve 29 Ağustos’ta da ovülasyon testi pozitif çıktı yumurtlama oldu 31 Ağustos’ta da doktora gittim beta hcg 0.32 negatif çıktı çok küçük bi kistin var dedi tarlusal verdi bende 29 Ağustos’ta yumurtlama olduğu için ne olur olmaz ‍♀️ diye ilacı kullanmadım ve adet olmadım hala çok hafif ara ara bel ağrım ve kasık ağrısı oluyor adet olacak şekilde birde ilişkide bel ağrısı oldu bugün ama 2 gündür kasık ve bel ağrısı yok gibi

T

Test yapmaya devam et iki çizgi aynı koyulukta oldumu yumurtlama oluyor siliklesmeye başladiğı zamanda çatlamış oluyor ilacı ne diye verdiki yumurtlama zamanın senin
Cnm resimden önce açıklama yaptım konuya dikkatinden kaçtı galiba 29 Ağustos’ta yumurtlama oldu zaten ve 22 Ağustos’ta adet olmam gerekiyordu

Hayatım tamam cepten mesaj atmışım bilgisayar başında değilim bi yanlış anlaşılma olmuş. Evet yumurtlama sonrasında muhtemelen doktorun senin hamile olmadığını gözlemlemiş. Regl de olmayınca sana bu hapı ondan vermiş hayatım. Tarlusaldan bahsediyorum. Geçmiş olsun. Başka sorun var mı ?

Geri