Ovülasyon testini ne zaman yapmam gerekiyor bilemiyorum

• Konbuyu başlatan IlknurYY34
  • Başlangıç tarihi
Ovülasyon testini ne zaman yapmam gerekiyor bilemiyorum
Merhaba arkadaşlar geçen ay ilk kez korunmasız birliktelik yaşadım ve gebe kaldığımı düşünürken 1 hafta geç adet oldum yani 37. Gün-de bu ay tekrar deneyeceğiz ve avulasyon testi aldım 18 adet ilk adet günüm 3 ekim bitiş 7 ekim 5 gün sürdü sorum da su benim adetim yeni düzene oturuyor oyuzden tam zamanını kestiremiyorum oynama oluyor bu yüzden teste nezaman başlamam gerektiğini bilemiyorum 16 sondan başlayıp hergun 1 test olarak mi yapsam yoksa farklı birşey onerirmisiniz kararsız kaldım aldığım test markası labaquik marka

I

IlknurYY34

Üye
Üye
Merhaba ovulasyon testi için ayın 16sini bekliyordum fakat bugün fark ettim yumurta akigibi şeffaf ve 2 parmak arası uzayan yapışkan bir alıntım var 2 gün önce kremsi ve yapışkan değilken bugün böyle olmuş sizce yumurtlamammi oluyor cok duzenli adet görmüyordum yeni oturuyor düzenim sanırım erken adet olucam önceye gore sizce avulasyon testi yapmalımiyim acil cevap verirmisiniz

I

IlknurYY34

Üye
Üye
Merhaba ovulasyon testi için ayın 16sini bekliyordum fakat bugün fark ettim yumurta akigibi şeffaf ve 2 parmak arası uzayan yapışkan bir alıntım var 2 gün önce kremsi ve yapışkan değilken bugün böyle olmuş sizce yumurtlamammi oluyor cok duzenli adet görmüyordum yeni oturuyor düzenim sanırım erken adet olucam önceye gore sizce avulasyon testi yapmalımiyim acil cevap verirmisiniz
@Likapam @SadmiN @LaViNYaM

I

IlknurYY34

Üye
Üye
Düzenli bi adet döngüsüne sahip değilsen adet bitiminden itibaren yapmaya başla bence garanti olsun
Bugünden başladım 2 gündür akintım yumurta aki kivaminda uzuyor ondan önce kuru beyazdı bugün test yaptım t silik cıktı ben şöyle yorumladım demekki bu hafta yumurtlamam olucak doğrumu yorumladım sizce normalde daha günüm olsa çizgi çıkmaması gerekiyor diye biliyorum

I

IlknurYY34

Üye
Üye
Boş geçirme bu zamanları
Dün ilişkide bulunduk gün aşırı oluyor ama teste devam edicem çizgi tam netlesip tekrar silik çıkana kadar nette video izledim 7 günlük test gosteriyordu 4 veya 5.günün testi benimki gibi idi tahmin yürüterek 2 3 güne yumurtlamam olabilir die düşündüm

I

IlknurYY34

Üye
Üye
Testler bu şekilde devam ediyor hala yumurtlama yok ama bugün çizgi daha koyu geldi diğerlerine göre inşallah yumurtlama yakın gibi
Buarada alttan 1 ve 2 test bugün yaptım 1ini sabah birini az önce yaptım bundan sonrada 12 den sonra yapmayı dusunuyorun duzenli olarak

Ekli dosyalar

I

IlknurYY34

Üye
Üye
Kız günde kaç defa yapıyorsun
1 kere yapıyorum normalde ama bu sabah çok erken yapınca nettede 12 ile 4 arası en ii zaman diyince tekrar yaptım ilk testten çok daha koyu cıktı 4 test arasından en koyusu son yaptığım bundan sonra 2 3 civarı yapicam testleri öğlen resmi cekip attiktan sonra tekrar baktım birazdaha koyulasmis bu hafta düzenli aynı saatlerde yapmam lazım sanırım büyük gün yakın inşallah:)

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
1 kere yapıyorum normalde ama bu sabah çok erken yapınca nettede 12 ile 4 arası en ii zaman diyince tekrar yaptım ilk testten çok daha koyu cıktı 4 test arasından en koyusu son yaptığım bundan sonra 2 3 civarı yapicam testleri öğlen resmi cekip attiktan sonra tekrar baktım birazdaha koyulasmis bu hafta düzenli aynı saatlerde yapmam lazım sanırım büyük gün yakın inşallah:)
Hergün aynı saatte yapman lazım diye biliyorum