Ovülasyon testini ne zaman yapmam gerekiyor bilemiyorum

IlknurYY34

Üye
Üye
Ovülasyon testini ne zaman yapmam gerekiyor bilemiyorum
Merhaba arkadaşlar geçen ay ilk kez korunmasız birliktelik yaşadım ve gebe kaldığımı düşünürken 1 hafta geç adet oldum yani 37. Gün-de bu ay tekrar deneyeceğiz ve avulasyon testi aldım 18 adet ilk adet günüm 3 ekim bitiş 7 ekim 5 gün sürdü sorum da su benim adetim yeni düzene oturuyor oyuzden tam zamanını kestiremiyorum oynama oluyor bu yüzden teste nezaman başlamam gerektiğini bilemiyorum 16 sondan başlayıp hergun 1 test olarak mi yapsam yoksa farklı birşey onerirmisiniz kararsız kaldım aldığım test markası labaquik marka

Merhaba ovulasyon testi için ayın 16sini bekliyordum fakat bugün fark ettim yumurta akigibi şeffaf ve 2 parmak arası uzayan yapışkan bir alıntım var 2 gün önce kremsi ve yapışkan değilken bugün böyle olmuş sizce yumurtlamammi oluyor cok duzenli adet görmüyordum yeni oturuyor düzenim sanırım erken adet olucam önceye gore sizce avulasyon testi yapmalımiyim acil cevap verirmisiniz

Merhaba ovulasyon testi için ayın 16sini bekliyordum fakat bugün fark ettim yumurta akigibi şeffaf ve 2 parmak arası uzayan yapışkan bir alıntım var 2 gün önce kremsi ve yapışkan değilken bugün böyle olmuş sizce yumurtlamammi oluyor cok duzenli adet görmüyordum yeni oturuyor düzenim sanırım erken adet olucam önceye gore sizce avulasyon testi yapmalımiyim acil cevap verirmisiniz
@Likapam @SadmiN @LaViNYaM

Düzenli bi adet döngüsüne sahip değilsen adet bitiminden itibaren yapmaya başla bence garanti olsun
Bugünden başladım 2 gündür akintım yumurta aki kivaminda uzuyor ondan önce kuru beyazdı bugün test yaptım t silik cıktı ben şöyle yorumladım demekki bu hafta yumurtlamam olucak doğrumu yorumladım sizce normalde daha günüm olsa çizgi çıkmaması gerekiyor diye biliyorum

Geri