1. tgba87

tgba87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ovülasyon (yumurtlama) menopoz gebelik testleri

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında tgba87 tarafından paylaşıldı.

ovulasyon hesaplama testi :dancing::dancing:Merhaba melekler benim bir test merkezim var.Ovülasyon gebelik ve menopoz testlerini çok uygun fiyattan veriyorum.Çoğu bayan bu testleri çok pahalı fiyattan almak zorunda kalıyor.Eğer düşünürseniz sizler için elimden geleni yapmaya hazırım.Müşterilerimin gebe kalması benii mutluluktan uçuruyor.Hem %99 oranında doğruluk gösteriyor hemde ardından hediye ettiğim gebelik testiyle 1 hafta sonra hamile olup olmadığına bakıyor.tgbasahin60@h ulaşabilirsiniz...Ece UYGAR facebooktanda bakabilirsiniz :)

ovülasyon (yumurtlama) menopoz gebelik testleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon belirleme testleri

ovulasyon belirleme testleri

ovülasyon belirleme testleri ovülasyon testi, ovülasyon testleri, ovülasyon testi nedir, ovülasyon testi nasıl yapılır, ovülasyon testi ile hamile kalanlar, ovülasyon testi, selamlar ovulasyon belirleme testleri kesin sonuç verirmi
  2. ovulasyon testleri

ovulasyon testleri

kızlar 2 gün üstüste ovulasyon testi pozitif çıktı. ne zaman eşimle birlikte olmam gerek.
  3. Tükürükten ve idrardan yapılan ovülasyon testleri

Tükürükten ve idrardan yapılan ovülasyon testleri

Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü belirleyerek bu güne yakın zamanda ilişkide bulunmak suretiyle hamilelik şansını arttırmak için kullanılır. Evde yapılan ovulasyon testlerinin hangi mekanizmayla çalıştığının...
  4. Ovulasyon testime bakarmısınz. kızlarr

Ovulasyon testime bakarmısınz. kızlarr

11. Gün daha net 12. Gün biraz silik çıktı kızlar ovulasyonum devam ediyomu bu süre zarfında birlikte olduk ama hala devam etsek yumurtlama süreci bitermi acaba
  5. Ovulasyon Testleri İle Gebelik Anlaşılır mı?

Ovulasyon Testleri İle Gebelik Anlaşılır mı?

Ovulasyon Testleri İle Gebelik Anlaşılır mı?- Bu konu çok ilgimi çekti ve sizinle hemen paylaşmak istedim. Belki bilenler deneyenler vardır ama bilmeyenler için paylaşayım dedim. Hamile kalmada önemli bir noktadır yumurtlama ovulasyon. Ovulasyon gününün iyi bilinmesi onun için adet döngünüzün de takip edilmesi önemlidir. Neden bu önemli? Çünkü adet döngünüzün ortalarına denk gelir...

Sayfayı Paylaş