1. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında isimbulamiyorum tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar hangi marka kullanıyorsunuz ? gerçekten memnun kalan var mı ?

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Tükürükten ovülasyon testlerini tavsiye ederim babystart ruj şeklinde ve çok kullanışlı..

isimbulamiyorum bunu beğendi.
  3. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

yaa aslında daha mantıklı süresiz o dimi ? kullan at değil

4. Ayse Güll 27

Ayse Güll 27 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    365
    Ödül Puanları:
    63
    cnm ben laboquick kullanıorum cok memnunum hiç yanıltmadı yani doğru günde catladıgını gösteriyor

5. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Evet çok kullanışlı süresiz kullanım ve doğru sonuç ..

ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testleri medismart ovulasyon testi testi kullananlar ile hamile kalanlar kızlar ovulasyon testi kullanıp hamile kalanlar
  2. OVULASYON (YUMURTLAMA) TESTİ

OVULASYON (YUMURTLAMA) TESTİ

yumurtlama testi nedir,ovülasyon testi nedir,ovülasyon belirtileri,ovülasyonun gerçekleştiğini nasıl anlarım,yumurtlama belirtileri hakkında bilgiler Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü belirleyerek bu güne...
  3. ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

ovulasyon testi kullananlar bana fikir verebilir mi bu test bir garip :(

merhabalar ben 23 ocaktan beri düzenli olarak ovulasyon testi kullanıyorum. her gün test yapıyorum. adet döngüm 32 gün en son 6 ocakta adet oldum. testi yaptığım günden beri ikinci çizgi hep var hep silik ve koyuluğu kalınlığı hiç değişmiyor. ama netteki hesaplayıcılara baktığımda 19-24 ocak tarihi yumurtlama dönemi diyor ama benim 2. çizgim hiç koyulaşmadı bu normal mi sizce
  4. adet, yumurtlama, ovulasyon testi

adet, yumurtlama, ovulasyon testi

Merhaba kızlar, bende artık Allahtan çocuk isteyenlerdenim ve inşallah tüm isteyenlere nasip eder. bu zamana kadar hiç kendimi takip etmemiştim. adetim biter bitmez çalışmaya başladık. 1 gün ara ile. neyse ovulasyon testi aldım p... marka. sürekli çift çizgi fakat renkleri ikisinin aynı koyulukta değil. baktım olacak gibi değil. :oops:10 gün yaptım testi adet biter bitmez hep aynı. son adet...
  5. Ovulasyon testi ne kadar doğru gösterir kullananlar

Ovulasyon testi ne kadar doğru gösterir kullananlar

kızlar yumurtlama zamanımı bilemiyorum acaba bu eczaneden alınan yumurtlama testlerini alsam hangi marka daha iyidir ve kullanınca etkili oluyor mu sonuç? bebek istiyoruz bir süredir adetim de düzensiz yumurtlama zamanını anlayamıyorum. Acaba adetim düzensiz diye yumurtlama olmuyor mu bu testler işime yarar mı??

Sayfayı Paylaş