oysa ilk defa merhaba diyordum:))

asitan

Yeni Üye
Üye
oysa ilk defa merhaba diyordum:))
ben araştırma yapmak istediğim her hangi bir konuda içerik hep melekler mekanı nda görüntüleniyordu bende devamlı görebilmek için üye olmak istedim:))

bende yeni üyelerdenim hepinize merhabalr yalnız sitede bulunan elma sirkeli diyeti uyguladım hiç bir faydası olmadı bunuda herkese sölemek istiyorum

bende yeni üyelerdenim hepinize merhabalr yalnız sitede bulunan elma sirkeli diyeti uyguladım hiç bir faydası olmadı bunuda herkese sölemek istiyorum

o zaman sende hoşgeldin canım...

Gelelim elma sirkesi meselesine... :) her diyet her kişide olumlu sonuçlar yaratıcak diye bi kaide yok... bu sebepten en iyisi bence bir diyetisyene başvurman olucaktır

ben araştırma yapmak istediğim her hangi bir konuda içerik hep melekler mekanı nda görüntüleniyordu bende devamlı görebilmek için üye olmak istedim:))

Canım hoşgeldin aramıza .. mekanda her aradığın içeriğibulabileceğin gibi gerçek dostluk, arkadaşlığıda göreceksin bundan eminim.. keyifli ve faydalı paylaşımlar dilerim..

Selincim canım hoşgeldin aramıza .. sirke diyetine gelcek olursak canım yemekle uygularken nasıl uyguladıgın ölçüsü bile önemli zamanı .. bırde bünye meselesi var istersen elma sirkesi diyetlerine bak denenmiştir çoğu ve sağlık acısındanda daha yararlı ..

Bu konuda yardıma ihtiyacın olursa denemiş bir insan olarak yardıma açığım canım..

Geri