1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Ozan Doğulu neden gözaltına alındı

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Ozan Doğulu neden gözaltına alındı ? Arkadaşlar Ozan Doğulu gözaltına alınmış peki neden sebebi nedir ne yapmış ki gözaltına almışlar.

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Merhaba, Ünlü müzisyen Ozan Doğulu, Atatürk Havalimanı?nda uçaktan indiği sırada narkotik polisi tarafından gözaltına alındı.Doğulu'nun önceki gün bir işadamının oğlunun da aralarında bulunduğu 5 kişinin gözaltına alındığı kokain operasyonu kapsamında gözaltına alındığı öğrenildi.
   
Ozan Doğulu neden gözaltına alındı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ozan doğulu işitme kaybı yaşıyor

  Ozan doğulu işitme kaybı yaşıyor

  Sezen Aksu başta olmak üzere birçok sanatçının aranjörlüğünü yapan Ozan Doğulu, kulaklarda uğultu şikayetiyle gittiği hastanede tatsız bir haber aldı... Her iki kulağında da yüzde 50’ye varan işitme kaybı olduğu ortaya çıkan müzisyenin tedavisine vakit kaybetmeden başlandı.
 2. Ozan Doğulu Resimleri

  Ozan Doğulu Resimleri

  Ozan Doğulu Resimleri var mı acaba yeni olan Ozan Doğulu Resimlerinden bahsediyorum lütfen link atın bana
 3. Ozan Doğulu Fotoğrafları

  Ozan Doğulu Fotoğrafları

  Ozan Doğulu Fotoğrafları Ozan Doğulu Resim Galerisi Ozan Doğulu hayranı olan tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, ünlü müzisyen Ozan Doğulu'nun hiç bir yerde görülmemiş yeni resimlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.
 4. Ozan Doğulu 2. Çocuğunu Kucağına Aldı

  Ozan Doğulu 2. Çocuğunu Kucağına Aldı

  ozan doğulu ozan doğulu haberleri ozan doğulu baba oldu Ünlü müzisyen kardeşlerden Ozan Doğulu yeniden baba oldu melekler :) Bebeğe sağlıklı ve uzun bir ömür ve aileye mutluluklar diledikten sonra haberimize geçiyoruz.. Ozan Doğulu ikinci kez baba oldu. Ünlü müzisyen, bu mutlu haberi ve ikinci bebeğinin ismini twitter’dan duyurdu.
 5. çağatay ulusoyu neden gözaltına aldılar?

  çağatay ulusoyu neden gözaltına aldılar?

  İnanamıyorum ya olamaz ! Çağatayı gözaltına almışlar. Peki neden? Ne yapmış ? Uyuşturucu diyorlar ama inanmıyorum ben :((

Sayfayı Paylaş