1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Özel gecelerde takabileceğiniz ışıltılı takılar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Işıltıyı ve taşlı olan takıları seviyorsanız, özel günlerde özel takıları kullanmayı seviyorum diyorsanız,işte bu takılar tam size göre arkadaşlar.Özel gecelerinizde,düğünlerde,nişanlarda giydiğiniz abiye kıyafetinize uyum sağlayacak bu takılar ışıl ışıl görülmeye değer.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Son düzenleme: 6 Nisan 2010
  2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
  5. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepside göz kamaştırıcı........

Özel gecelerde takabileceğiniz ışıltılı takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Gecelere Şık elbiseler

Özel Gecelere Şık elbiseler

şık davet elbiseleri Özel davet ve gecelerde bunlarla abartısız ama zarif,şık ve etkili bir görünüme sahip olabilirsiniz meleklerim.:)
  2. Gecelere özel kombinler

Gecelere özel kombinler

Yaz aylarında gece gezmeleri daha çok olur ve geç saatlere kadar eğlenilir.Özellikle tatilde gece düzenlenen partilere,balolara ve yemeklere katılmak için çok şık giyinmek gerekiyor.Şık olmak için saatlerce uğraşırsınız.Ne giysem ne taksam vs... Ben sizi bu sıkıntıdan kurtarıyorum.Sizlere birbirinden şık gece kombinleri sunuyorum.Buyrunuz :ehi: En şık siz olacaksınız:)
  3. Gecelere Özel Gece Elbiseleri

Gecelere Özel Gece Elbiseleri

özel geceler için elbise modelleri, gece elbisesi modelleri, abiye modelleri, parlak abiyeler, parlak gece elbise modelleri Özel organizasyonlara, davetlere, nişanlara, düğün ve doğumgünlerine giderken giyebileceğin modeller seçtik melekler sizler için..
  4. Yılbaşı gecesine özel makyaj

Yılbaşı gecesine özel makyaj

yılbaşı makyajı,yılbaşına özel makyaj,yılbaşına özgü pürüzsüz makyaj,yılbaşı makyajı nasıl yapılır, yılbaşı gecesi makyajı nasıl olmalı Yılbaşı gecesi makyajınızın kusursuz olması için neler yapmanız gerektiğini M.A.C Türkiye Baş Makyaj Sanatçısı Georgina Billington anlattı. Miray Uçar *Makyajınız mutlaka uzun ömürlü olmalı. Cildiniz pürüzsüz bir tuale benzemeli. Öncelikle cildinizi baz...

Sayfayı Paylaş