1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

özel kombinler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: özel kombinler
    < Konu Resmi..>

bu güzelmiş canım emeğine sağlık:)

özel kombinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. *MAWİ* adminime özel kombinler

*MAWİ* adminime özel kombinler

güzel adminim bu kombinler sadece sana özel..umarım beğenirsin:):)
  2. türbanlılara özel kombinler

türbanlılara özel kombinler

turbanlılar süper türbanlılar türbanlilar türbanlı hanımlar sizler için tasarlanmış bu şık kombinler çok hoşunuza gidecektir.umarım beğenirsiniz:):)
  3. Gecelere özel kombinler

Gecelere özel kombinler

Yaz aylarında gece gezmeleri daha çok olur ve geç saatlere kadar eğlenilir.Özellikle tatilde gece düzenlenen partilere,balolara ve yemeklere katılmak için çok şık giyinmek gerekiyor.Şık olmak için saatlerce uğraşırsınız.Ne giysem ne taksam vs... Ben sizi bu sıkıntıdan kurtarıyorum.Sizlere birbirinden şık gece kombinleri sunuyorum.Buyrunuz :ehi: En şık siz olacaksınız:)
  4. elmalıdan kışa özel kombinler :)

elmalıdan kışa özel kombinler :)

MODAYI TAKÜP ETMEYİ KIYAFETLERİ SEVİYORUM HERKESİN ZEVKİ FARKLIDIR AMA EN AZINDAN ZEVLİ OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM :) KIŞ İÇİN KENDİ YAPMIŞ OLDUĞUM KOMBİNLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BAKALIM BEĞENECEK MİSİNİZ İŞTE KOMBİNLERİMM...........:dp8::dp8: [/B][/COLOR][/FONT][/URL]...
  5. Kışa Özel Kombinler

Kışa Özel Kombinler

kombinler Öyle kış geldi diye koyu renkler giymek yok,arada şöyle renkli kıyafetlerlede takılmak lazım.Genelede kış için benim tercihlerim beyaz ve kırmızıdır- ki kırmızı zaten vazgeçilmezlerim arasındadır:)-Sizelere de tavsiyem koyu renkler giyerek kendinizi boğmayın meleklerim...

Sayfayı Paylaş