Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Özel Tasarım Taşlı Bebek Patikleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

taşlı bebek patikleri, taşlı patik modelleri, taşlı ve süslü bebek patikleri
    Son zamanlar da oldukça popüler olan taşlı bebek patikleri anne ve anne adayları tarafından çok beğeniliyor. Özel tasarım olarak piyasada satılan taşlı kız bebek patik modellerinden sizler için seçtiğimiz örnekleri sunuyoruz. (Laf aramızda ben şahsen bayıldım modellere benim kız büyüdü ama bebeklik dönemi olsa hiç kaçırmaz alırdım:D:D)
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Özel Tasarım Taşlı Bebek Patikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel tasarım

Özel tasarım

Özel tasarım Koleksiyon mağazasındaki Rodolfo Dordani tasarımı Lumiere markalı masa lambalarının beyaz, yeşil, sarı ve kırmızı renkleri var. Fiyatları 294-570 avro arasında değişen lambaların ayakları, siyah krom ve parlak alüminyum olarak değiştiriliyor.
  2. Bebeğinize Patik Örün

Bebeğinize Patik Örün

patik örmek Bebişinize patik örmek istiyorsunuz ama modelmi bulamıyorsunuz melekitoşlarım...Birbirinden şirin patikler arasından seçim yapamayacak hepsini örmek isteyeceksiniz :tik: Şunun şirinliğine bakarmısınız :) Oyy oyy ben bunları giyen ayakları yerim :D:D
  3. Tatlı bebek patikleri

Tatlı bebek patikleri

Bebeciklere çok tatlı patişler :)
  4. bebeğe hazırlık..patikler-

bebeğe hazırlık..patikler-

bebeğime örgüler bebek çeyizinde neler olur hamişler anneler bebeğe ilk hazırlık patik olur genelde..bebek çeyizinde olması gerekenlerden sizler için netten bulduğum ve kendi ördüğüm modelleri ekleyeyim dedim..hemen örmeye başlayın çok lazım oluyor koly gelsin...ilk giysisi patik olsun..
  5. Bebek patikleri

Bebek patikleri

bebek patikleri Sevimli ve yumoş bebeklerimiz için rengarenk ve cıvıl cıvıl patikler. Artık bebeklerimiz modaya uyucak ve onlar için örgü terliklerde olucak. Hamarat annelerimiz bebeklerimiz için boş durmamış ve rengarenk yünlerden terlikler yapmışlardır. Hamişlerimiz bunları beğeniceksiniz.

Sayfayı Paylaş