özellikle çocuklar için kek tarifi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
normal kek tarifi çocuklar için kek cocuklar icin tarifleri çocuklar için tarifi ağlayan
hanımlar özellikle çocuklar için dememin sebebi.bazı çocuklar elma yemiyor ama bu tarifte elma var oğlum çok seviyor..birde diğer kekler gibi olmuyor.yumuşak oluyor iç kısmı özellikle bebekler çok seviyor.hanımlar kek kalıbında bu tarif süper oluyor..
malzemeler:
3 yumurta
1 su bardağı şeker
1 çay bardağı süt
yarım çay bardağı sıvı yağ
3 orta boy elma rendesi (iri taraftan rendele)
1çay kaşıgı tarçın(istege bağlı)
1er paket kabartma tozu ve vanilya
1 avuç ceviz
yaklaşık 1.5 su bardağı un(bazen cıvık olabiliyo kendinde ayarlayabilirsin)
normal kek yapar gibi yumurta ve şeker iyice köpürtülür.süt yağ konur çırpılır.elma rendesi un kabartma tozu vanilya tarçın konur çırpılır ama tahta kaşıkla.çünkü mikser elmeyı ezer ve kekin içinde pişmez.170 derecede yağlanmış kek kalıbına konup pişirilir.
afiyet olsun..

Ce: özellikle çocuklar için kek tarifi

aa çok güzel gülü ben bunu deneyeyim kızım ve oğlum yermi bakalım emeğine sağlık canım güzel bi paylaşımdı

aa çok güzel gülü ben bunu deneyeyim kızım ve oğlum yermi bakalım emeğine sağlık canım güzel bi paylaşımdı
kıı cemoşş yap tabii..bebeler yesin..içine istersen havuçta rendeleyebilirsin..ben tarçın koymuyom benim sıpa sevmiyo..

denerim gülü sağol canım bakalım benim sıpalar yiyecekmi

piştttt kankammmmmm ayy ben senin werdiğin tarifleri sewerim ciciş sana baktım ama yoksunn benim sıpa büyüdü ona olmas dimi bu tarif:)) öptüm kankammmmmmmmm

ay kankam niye kıs..yap ne güzel oluyor..sıpada yer sende yersin..çok hoş oluyor..

güzel tarifmiş deniycem bakim memeden başka hiç birşey yemeyen veledim bunu yiycekmi sağolasın.

Geri