1. murat

murat Forum Okuru

özet

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında murat tarafından paylaşıldı.

lütfen biraz daha genel ve kısa açıklyın yrn snavm var

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
özet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarışınların özeti...

Sarışınların özeti...

Sarışın lar neden "11" rakamini yazamaz? - Hangi 1'i önce yazmasi gerektigini bilmedigi için. Bir sarışın a kazalarin %90'inin evde oldugunu söylerseniz ne yapar? - Tasinir. Sarışın bir pizza ismarlar. Pizzaci sorar: "6 parçayami böleyim, 8 parçaya mi?" Sarışın : - "6'ya böl sekiz parçayi bitiremem". Iki sarışın , anahtarlari içeride unuttuklari için bir...
  2. Film özeti

Film özeti

İpek taktik değiştiriyor Çarşamba günü olan bölümü ; Cavidan ile ilgili kafası karışan İpek kime güveneceğini bilemez. Cüneyt’in ise İpek’i ailenin hedefi olmaktan kurtarmak için bir planı vardır. Cüneyt ile konuşan İpek taktik değiştirir. Aslı’yı her yerde takip eden Aziz onun kiminle buluştuğunu görünce çok şaşırır. Ancak bu sürpriz tesadüf aile içi yeni bir ittifakın kurulmasına neden...
  3. Ezel 42. Bölüm Özeti

Ezel 42. Bölüm Özeti

Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....
  4. osmanlı devletinin özeti

osmanlı devletinin özeti

osmanlı devletinin kısa yazısı ve ötezi gerekiyor. Yardımcı olur musunuz kızlar sağolun.
  5. ahmet yesevinin hayatı özet

ahmet yesevinin hayatı özet

kızalr ahmet yesevinin hayatı özet bilgileri lazım bana

Sayfayı Paylaş