Özge Ulusoy'un Güzellik Sırları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Özge Ulusoy'un Güzellik Sırları
survivor özge ulusoy güzellik sırları bakım sırları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
Güzel manken Özge Ulusoy Survivor yarışmasına katılarak adından iyice sözettirmişti melekler...Survivor yarışmasına katılarak kısmeti iyice açılan Özge Ulusoy yeni sezonda Yok Böyle Dans Yarışmasına da katılacak arkadaşlar...Güzel manken Özge Ulusoy'un güzellik sırlarını merak edenler için Özge Ulusoy'dan güzellik sırları...


ozgeulusoy-d1.jpg


Saçının tonu da, nasıl bu kadar sağlıklı ve dolgun göründüğü de merak konusu oldu. Ondaki bu değişimin sırrını kuaförü açıkladı. Sedef Avcı, Ece Sükan, Selma Ergeç, Bergüzar Korel, Nur Fettahoğlu, Ceyda Düvenci, Melis Sözen ve Beste Bereket gibi ünlü isimlerin de kuaförlüğünü yapan Uğur Alevyılmaz, Özge Ulusoy’un değişimini anlattı:

“Özge’nin saçları kısa ve koyu renkliydi. Yaklaşık bir sene zarfında hem az az keserek hem de bakım yaparak saçı uzattık. Amaç incelenen ve yıpranan saçları temizleyerek saçın sağlıklı uzamasını sağlamaktı. Sonra rengini değiştirdik. Hiçbir kimyasal açıcı kullanmadan her boyada az yol kat ederek saçın rengini açtım. Işık olması için aralara çok hafif balyaj uyguladım.


‘Survivor’da güneş ve denizin etkisiyle saçının biraz daha açılacağını biliyordum. Yıpranmalara karşı korumak için de üç aylık keratin bakımı yapıp öyle uğurladım onu. Dönünce boyayla tekrar üzerinden geçtim ve Özge’nin şu anki rengine ulaştım. Tonu için kumral karamel diyebilirim. Bu ton Özge’ye gerçekten çok yakıştı. Tüm bu süreçte bana güvendiği ve kendini emanet ettiği için de ona minnettarım tabii.”
 
Üst