1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Özlem Yılmaz kimdir

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  özlem yılmaz evlimi özlem yilmaz evlimi özlem yılmaz kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar.


  < Konu Resmi..>


  "Unutulmaz" adlı dizide başarısı ile sükse yaratan güzel oyuncu Özlem Yılmaz hakkında merak ettiğiniz, tüm bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler.  Özlem Yılmaz Türk, sinema ve dizi oyuncusu 17 Temmuz 1986 yılında İstanbul’da doğdu.
  Aslen Rizeli olan Özlem Yılmaz doğma büyüme İstanbul’lu. Doğduğu ve büyüdüğü yer ise Bakırköy. Özlem Yılmaz ilk öğretim yıllarını Kartaltepe İlköğretim Okulu’nda geçirdi ve ilk okuldan sonra kolejde okumaya başlayan oyuncu Kültür Kolejinde eğitimine devam etti.

  Lise yılları ise Ataköy Cumhuriyet Lisesinde geçti. Özlem Yılmaz eğitimini bittirdikten sonra çocukluğundan beri kurgusal olan mesleği yani oyunculuk için eğitim aldı. Merakı, yeteneği ve ilgisi herkes tarafından biliniyordu, sinema ve tiyatro eğitimi almak üzere Müşfik Kenter’den özel ders almaya başladı. Maalesef kısa bir süre sonra güzel oyuncu babasını kaybettiği için çalışmalarına ara vermek zorunda kaldı.

  Bir yıl sonra eğitimine kaldığı yerden devam etmek için Müjdat Gezen Sanat Okulu’na girdi ve ordan 2006 yılında Müjdat Gezen Actor Studio bölümünden mezun oldu.

  Misak Toros’un Özlem Yılmaz’ın yaşamında büyük bir yeri vardır. Misak Toros Özlem Yılmaz’ı ilk dizi görüşmesine yönlendiren kişi. Misak Toros aynı zamanda oyuncunun okuldaki hocası.

  Oynadığı Diziler:

  Rüyalarda Buluşuruz (2006)
  Felek Ne Demek (2006)
  Karagümrük Yanıyor (2006)
  Dicle (2007)
  Zoraki Koca (2007)
  Dantel (2008)
  Servet Avcısı (2008)
  Unutulmaz


   
Özlem Yılmaz kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. özlem yılmaz

  özlem yılmaz

  özlem yılmaz ayak özlem yılmazın kıyafetleri yılmaz ayakları kıyafetleri hamilemi
 2. Özlem Yılmaz biyografi

  Özlem Yılmaz biyografi

  özlem yılmaz biyografi özlem yılmaz ın kardeşi özle resimleri özlem yılmaz biyografi, hayatı, kısaca hayatı, kimdir, haberleri, fotoları, resimleri, dizileri, filmleri, Ekranların esmer güzellerinden biri olan Özlem Yılmaz ve hayatı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler. 17 Temmuz 1986 İstanbul doğumlu olan Özlem Yılmaz aslen Rize'li olmasına...
 3. Cem Yılmaz Kimdir?

  Cem Yılmaz Kimdir?

  cem yılmaz, kimdir, hayatı, biyografisi, özellikleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ünlü standup ve film yıldızı Cem Yılmaz'ın hayatı ile ilgili bilgiler aşağıda ki gibidir.. 23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman...
 4. Özlem Aydın Kimdir, Hayatı

  Özlem Aydın Kimdir, Hayatı

  Özlem Aydın Kimdir, Hayatı hakkında bilgiler yazın. arkadaşlar Özlem Aydının hayatı hakkında biyografi bilgilerini buradan yazarmısınız.
 5. Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Özlem Yılmaz Kimdir?

  Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Özlem Yılmaz Kimdir?

  kara ekmek dizi oyuncuları, kara ekmek özlem yılmaz, özlem yılmaz biyografi, özlem yılmaz kimdir Yakın da atv ekranların da yepyeni bir dizi daha başlıyor. "Kara Ekmek" isimli dizinin başrol oyuncularından biri olan güzel oyuncu Özlem Yılmaz hakkın da bilgi edinmek isteyen hayranları için kendisinin kısa özgeçmişini paylaşıyoruz. Bir çok dizinin başrol karakterini canlandırabilecek...

Sayfayı Paylaş