Özür Sözleri 2012

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Özür Sözleri 2012
Özür sözleri 2012
Birisinden özür dileyeceğinizde bazen bunu yapamazsınız. İstersiniz ki dizelere dökeyim. Çağın iletişim araçlarından bir tanesine yazayım, msn face vs vs :) Şimdi sizlere bu sözleri vermek istiyorum kızlar. Hadi özür dileyin vallahi bişi olmaz dileyin dileyin :D:D
ozur_dilerim-1ff.gif

Ağlamalar teselli etseydi, denizLer hediye ederdim sana beni affetmen için…

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden… Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama
çok özür diliyorum senden…

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin?

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Seni istemeden kırdıysam veya üzdüysem çok özür dilerim, sensiz bi hayat düşünemiyorum beni affet be sevgili ♥

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için... Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Geri