1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Padişah Yasağı Üç Gün Sürer Atasözünün Anlam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Padişah Yasağı Üç Gün Sürer Atasözünün Anlam anlamı nedir arkadaşlar bu sözün manasını yazınız bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Padişah Yasağı Üç Gün Sürer Atasözünün Anlam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Üç Gün Sürmüş

Gülşen - Üç Gün Sürmüş

Gözlerinin siyahında Tutuştu aşk ateşim Seni benden kıskandılar Bilmezler aşk benim işim Gözümü kırpmam zehir olsan Yudum yudum içerim Hiç düşünmem senin için Dostlarımdan geçerim Dünya küçük derdin ya hep Buluşuruz bir zaman Yüreğin çocuk... Beni de sarar mı? Ahh o zaman Üç gün sürmüş ne fark eder Senle herşey ömre bedel! Varsın herkez bizi konuşsun Benim oldun ya bana yeter! Üç gün sürmüş...
  2. Padişah Yasağı Üç Gün Sürer ne demek

Padişah Yasağı Üç Gün Sürer ne demek

Padişah Yasağı Üç Gün Sürer ne demek Padişah Yasağı Üç Gün Sürer sözlük anlamı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Padişah Yasağı Üç Gün Sürer atasözünün manasını yani açıklamasını sizlerle ve merak eden herkesle paylaşıyoruz :) Padişah Yasağı Üç Gün Sürer atasözünün açıklaması, anlamı: Padişahlık idaresi, bir kişinin sözünün geçtiği bir yöntemdir, keyfidir. Bugün çıkarılan...
  3. Adet kanaması  kaç gün sürer?

Adet kanaması kaç gün sürer?

normal adet periyodu nedir,kaç gün adet olunur,adet kaç gün devam eder,normal adet kanaması kaç gün sürer,normal adet süresi ve miktarı hakkında bilgiler Adet (regl, mens) kanamasının 2-7 gün arasında sürmesi normal kabul edilir. sadece 1 gün kanama olup bitmesi az miktardadır ve sebebin araştırılması gerekir. 7 günden fazla süren kanamalar da uzun kabul eedilir ve nedenin araştırılması...
  4. Yumurtlama kaç gün sürer?

Yumurtlama kaç gün sürer?

Bayanlarda yumurtlama dönemi aslında uzun süren bir dönem değildir. Yumurtlama Ovulasyon oluşumu bir anda olur ve biter, bir yumurta hücresi 24 saat yaşayabilir, daha fazla yaşayamaz. Bu da demek oluyor ki yumurtlama gerçekleştikten sonra 24 saatlik süre zarfında gerçekleşen ilişkilerde kadın hamile kalabilir, ancak 24 saat sonrasındaki zamanlarda gerçekleşen ilişkilerde hamile kalamaz. Çünkü...
  5. Sezeryan ağrısı kaç gün sürer?

Sezeryan ağrısı kaç gün sürer?

Anne genellikle sezaryen (sezeyan, sezaryan) ameliyatından bir veya iki gün sonra bebeği ile birlikte taburcu edilir. Bundan genellikel bir hafta sonra tekrar hastaneye kontrole gelir. Bu arada evde geçireceği bir hafta içerisinde ve sonrasında dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır: Her ameliyat gibi sezaryen (sezaryan, sezeryan) ameliyatından sonra da belirli derecelerde ağrı olur ancak...

Sayfayı Paylaş