Paintte Yapılan En Güzel Resim Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Paintte Yapılan En Güzel Resim Yarışması
resim yarışmalarında yapılan resimler
Sevgili melekler; şimdi size yeni yarışmamızdan bahsedicem yeni yarışmamız çok kolay paitle yaptığınız en güzel resmi bizlere yollayacaksınız ve herzaman olduğu gibi yine üyelerimizin oylarıyla birinciye belirleyeceğiz...

Yarışmamız 24.11.2010 tarihinde başlayacak ve 10.12.2010 tarihinde sona erecektir...

Kurallar:
1.Kesinlikle internetten alıntı olmayacak kendiniz yapmış olacaksınız...
2.Resimde sitemizin ismine ait imzanız bulunacak...
3.Paitten kayıt yaparken jpeg. olarak kaydediyorsunuz aksi halde uploadlarda sorun yaşarız.
4.Tek resimle katılabilirsiniz...

Yarışmamızın birincisine 5.000 rep
Yarışmamızın ikincisine 3.000 rep
Yarışmamızın üçüncüsüne 2.000 rep verilecektir...

Herkese başarılar dilerim....

Not:Resimleri PM yoluyla bana ileteceksiniz meleklerim...

Ben çizdim ve gönderdim bile :) İlkokuldayken çizdiğim bir resmi paintten çizdim :D Ödül aldığım bir resimdi, anılarını canlandırdım yine :D İnşallah madara olmaz benim ödüllü resmim :haha:

Hayal admine pm yani özel mesaj atıyoruz canım

yada sen yap bana at :D ben ben yaptım die yarışmaya katılayım nassı fikir emme:) hahaha

Bu kadar uyanık olmak zorundamısın Belen üçkağıtçısı :D:D Kendi resmini kendin çiz hem çok zevkli :D Valla ben öylesine çiziyorum zevkli geldi bana :D:D Yerinede çizim ister misin :D Pışıkkkk :haha:

Bu kadar uyanık olmak zorundamısın Belen üçkağıtçısı :D:D Kendi resmini kendin çiz hem çok zevkli :D Valla ben öylesine çiziyorum zevkli geldi bana :D:D Yerinede çizim ister misin :D Pışıkkkk :haha:

Ayy çok güzel ya belen üçkağıtçısı dedı bana :D anam ben kazanıyımda ıster sen çiz ıster sultan... ben en yakın zamanda bı ressam bulmam lazım anlaşıldı :D

5.000 repi 2.500 olarak yarı yarıya kırışırız artıkın :) hahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri