1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Pamukkale

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Firma: Pamukkale Firma Gerçek Adı: Pamaş Pamukkale Taş.Tic.San.A.Ş.
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Turan Kemal Bababalım
    Genel Müdür: Hüseyin Arttırdı
    Merkez Adresi: 9 Eylül Meydanı 2/A Basmane / İzmir
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: (232) 472 02 02
    Web:
    www.pamukkaleturizm.com.tr
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri

İşletme Yetkilisi: İbrahim Arttırdı Peron No: 41-42-43-44
    Tel 1: (212) 658 22 22
    Tel 2: (212) 658 23 83

kaynak:frmpaylas

Pamukkale konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denizli-Pamukkale Termal

Denizli-Pamukkale Termal

Pamukkale Termal Konumu : Ege Bölgesinde, Denizli ilinin 20 km. kuzeyinde, tarihi Hierapolis harabelerinin yanında- dır. Yararlanma Şekilleri : İçme ve banyo kürleri Tedavi Ettiği Hastalıklar : İçme kürleri sindirim sistemi, özellikle mide, bağırsak, karaciğer, safra yolları fonksiyon bozuklukları, hipostenik dispepsiler, safra pigmentlerinden stazları, safra kesesi ve safra yollarının kronik...
  2. Haluk Levent - Pamukkale

Haluk Levent - Pamukkale

Koşarak geldim teninin beyazına Çocukken vuruldum ben ak saçına Killiydin kirlenmemiştin daha Büyüdüm gördüm görmez olaydım ah Kül düşmüş karına kor düşmüş yarına Senin beyazına hasret kaldım pamukkale Ne tükenmiş harika gördüm ben sen kal orda Dün vardım yarına umudum yok pamukkale
  3. Pamukkale Resimleri, Pamukkale Manzara Bilgiler

Pamukkale Resimleri, Pamukkale Manzara Bilgiler

pamukkale ile ilgili bilgiler pamukkale hangi bölgede hangi bölgemizdedir bölgededir ile ilgili sloganlar Denizli Pamukkale hakkında tüm bilgiler geçmişten günümüze kadar gelen pamukkalenin tarihi yapısı ve gelişimi hangi uygarlıklar ne zaman yaşamıştır merak ediyorsanız buyrun arkadaşlar HİERAPOLİS (PAMUKKALE) Denizli ilinin 18 km. kuzeyinde yer alan Hierapolis antik kentinin Arkeoloji...
  4. Pamukkale kaplıcaları

Pamukkale kaplıcaları

Pamukkale de bulunan kaplıcalar isimleri ve tedavi ettiği hastalıklar hakkında sizlere gerekli olan bilgileri sunuyorum Karahayıt Kaplıcası: Pamukkale termal kaplıcası sisteminin bir kolu sayılan bu kaplıca, Pamukkale'nin 5km kuzeyinde, Karahayıt Kasabası'ndadır. Kalp, damar sertliği, yüksek tansiyon, romatizma-siyatik, deri sinir, lumbago, gibi hastalıklarla uyuz, sivilce, kaşıntı gibi deri...
  5. pamukkalede bulunduğu şehrimiz

pamukkalede bulunduğu şehrimiz

pamukkalede bulunduğu şehrimiz

Sayfayı Paylaş