Pandemi de yaz tatili yapmak

R

Rüyan 1997

Forum Okuru
Pandemi de yaz tatili yapmak
Pandemi de salgın da corona da yaz tatili yapmak

Slm kızlar , her sene tatile çıkardık ama bu sene biraz geciktik malum pandemi salgın corona insanlar tedirgin bizim herif de tutturdu tatil diyee aslında ben bu corona konusunda çok tedirginim millet çok da önemsememeye başladı yahu ölüyorsun bu illetten illa başına gelince mi anlayacaksın bee adam. Neyse biz tatile çkacağız gibi benim çok istememe rağmen .Şöyle hijyenik corona tedbirlerine uyan deniz plaj göbek büyütme tatili (kocam öyle) yapacağımız bir yerler tavsiye eder misiniz. Ha unutmadan 2 tane de haylazımız var ikiz... :)

Rüyan merhaba

Valla tatlım çok haklısın millet pandemi salgın corona dinlemiyor maske takmayı bırak sarılıp öpüşüyorlar cafeler avmler yine tıklım tıklım bence bu işin sonu 2. dalga ve fena olacağa benzer . biz yine de kendimizi koruyalım ama millet durmuyor ki sarılmaya çalışanlar tokalaşmak isteyenler eve misafir gelince zaten malum bir samiyet ne olacak böyle bilemiyorum ama ben bu konu da sınırlarımı ısrarla çiziyoru ve uyguluyorum kimse darılmasın gücenmesin. Tatile gelince bence en iyi tatil karavanla yapılan tatildir karavan kiralayın istediğiniz yer de istediğiniz süre kalın gezin yok bu olmazsa otelleri tavsiye etmem yine kalabalık akşam yemek yiyeceksiniz kalabalık ortam malum . Karavandan sonra size apart daire kiralayabilir ailece en azından daha hijyeni bir ortam da tatil yapabilirsiniz. yer olarak da Marmaris'i tavsiye ederi apart daireler bulabilirsiniz ya da Bodrum da.. iyi tatiller...

Ya da benim gittiğim insan sirkülasyonunun çok fazla olmadığı DATÇA'yı size tavsiye edebilirim ayrıntılı bilgileri aşağıdan veriyorum konusunu açmıştım inceleyin iyi tatiller şimdiden. Ha bu arada şimdi hökümet çıkar da tatil matil yok derse yandı gülüm keten helva :D:D

Geri