Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Panik Atak Sonrası neler yaşanır

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba benim komşum panik atak hastası ve ara ara krizler geçiriyor merak ediyorum acaba Panik Atak Sonrası neler yaşıyor diye bu konuda bilgisi olan var mı acaba aranızda.

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Panik Atak Sonrası

  Panik Atak Sonrası Yaşananlar


  Daha asabi hissediyor olabilirsiniz. Bu tamamen sinirsel. Bir kıyaslayın; eskiden güçsüzdünüz herşeye kaygılanırdınız. Şimdi ise gücü aldınız bir şekilde. Ya tedaviyle ya ilaçlar vs. Ama bu sefer kontrol gerekiyor. Bu artık sizin doğru şekileneceğiniz bir dönem. Bir şekilde mutlu yaşamayı öğreniyorsunuz. Alışmak kolay değil; bilmem kaç vakit, büyük ihtimal senelerce depresif ve endişeli hayat yaşadınız. Şimdi tekrar doğma vakti.

  Haberde gördüğünüz bir kaza, bir ölüm haberi… Trafikte kavga-dövüş… Sevdiğiniz insanla tartışma halleri… Bıkkın bir iş günü dönüşü…Takın kulaklığı, bi 10 dk. uzak durun o sıkan şey neyse.Nefes alın, verin.

  Sizi veya bu olaydan etkilenen kişileri sinir-stres harbiyle çok kısa yorabilecek duruma biraz zaman tanıyın. Herkesin nasıl değiştiğini göreceksiniz.

  Bazılarında belki tekrar panik mi yaşayacağım korkusu olabilir. Burada cevabınız net olmalı: Gelirse gelsin.
  Ne yaşadığınızı biliyorsunuz. Sebebini ve en fazla ne yaşatabileceğini biliyorsunuz. Çok stresli zamanlarda sağlam bir uykuya daldığınızda hiçbirşeyiniz kalmayacaktır. Bu tecrübeyi herkesten çok edindiniz. Korkacak bir şeyiniz yok; paylaşacak birşeyleriniz var. Daha yolun çok başında olup tecrübelerinize ihtiyacı olan insanlar var. Yardımcı olun; faydası size mutluluğu yakalama çabası olarak geri dönecek.
   
Panik Atak Sonrası neler yaşanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Panik Atak Nedir? hakkında bilgiler

  Panik Atak Nedir? hakkında bilgiler

  Panik Atak Nedir? Panik Atak Nedir? Panik atak ile ilgili olarak ilk bilmeniz gereken panik atak nedir? Bu sorunun cevabını öğrendikten ve panik atağın ne olduğunu anlayabildikten sonra bu durumdan da kurtulabilirsiniz. Panik atak en kısa ve öz tabiri ile ani olarak ortaya çıkan endişe - kaygı nöbetidir. Bu endişe ve kaygı nöbeti kişinin vücudunda bazı fiziksel belirtilerle kendini gösterir,...
 2. Panik Atak Nedir?

  Panik Atak Nedir?

  PanikAtak Nedir? Panikatak ile ilgili olarak ilk bilmeniz gereken panikatak nedir? Bu sorunun cevabını öğrendikten ve panik atağın ne olduğunu anlayabildikten sonra bu durumdan da kurtulabilirsiniz. Panikatak en kısa ve öz tabiri ile ani...
 3. Kızlar Panik Atak Şikayetleri nelerdir

  Kızlar Panik Atak Şikayetleri nelerdir

  Panik Atak Şikayetleri nelerdir aranızda panik atak hastalığıyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin lütfen!
 4. Panik Atak Çözümleri nelerdir

  Panik Atak Çözümleri nelerdir

  Benim annem panik atak hastası oluyor galiba sizden bir konuda yardım ve bilgi istiyorum Panik Atak Çözümleri nelerdir lütfen bana yazın.
 5. Panik Atak Zararları nelerdir?

  Panik Atak Zararları nelerdir?

  Merhaba arkadaşlar sizden Panik Atak Zararları hakkında bilgi istyorum Panik Atak hastalıığnın kişiye ne gibi zararları vardır .

Sayfayı Paylaş