pantolon üzerinden hamile kalınır mı

Masal123

Üye
Üye
pantolon üzerinden hamile kalınır mı
Çok özür dileyerek soru sormak istiyorum.Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık bu ayın 25inde o boşaldı ama fark edince hemen geri çekildi. Onda sadece pijama vardı başka bir şey yoktu bende pantolon zıbın ve iç çamaşırı vardı boşaldığı an geri çekildi onun pijamasına az geçmişti bana bulaştı mı bilmiyorum ıslaklık fark edemedim sadece iç çamaşırımda küçüçük ıslaklık vardı ama kendimden olduğunu düşünüyorum gene de geçmiş olabileceğinden korkuyorum adetime bir kaç gün var. Lütfen çok korkuyorum cevap verir misiniz? internette okuduklarıma göre pantolon üzerinden hamile kalınamayacağından bahsediyor ama sizlere de sormak istedim.

Çok özür dileyerek soru sormak istiyorum.Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık bu ayın 25inde o boşaldı ama fark edince hemen geri çekildi. Onda sadece pijama vardı başka bir şey yoktu bende pantolon zıbın ve iç çamaşırı vardı boşaldığı an geri çekildi onun pijamasına az geçmişti bana bulaştı mı bilmiyorum ıslaklık fark edemedim sadece iç çamaşırımda küçüçük ıslaklık vardı ama kendimden olduğunu düşünüyorum gene de geçmiş olabileceğinden korkuyorum adetime bir kaç gün var. Lütfen çok korkuyorum cevap verir misiniz? internette okuduklarıma göre pantolon üzerinden hamile kalınamayacağından bahsediyor ama sizlere de sormak istedim.

Aynı soruyu neden soruyorsunuz ? Daha önce sorunuza yanıt verilmiş . Lütfen daha önce sorduğunuz yerden takip edin ve soru tekrar yapmayın..

https://www.meleklermekani.com/threads/pantolon-uzerinden-hamile-kalinir-mi.276161/

Milletin derdi bizi gerdi hacıı.. Korkma hamile kalmazsın spermler pantolun gibi kalın kumaşlarda yüzemez spermin hareket etmesi için ortamının iyi olması gerekiyor . Kesinlikle hamile değilsin

kalınmazz merak etme

doktor adet olmam için tarlusal verdi adetim ilacın son günü oldu cuma-cumartesi günü salıya kadar adetim devam etti normal kanama oldu sancılı falan iki gündür özellikle bugün peceteye sildiğimde acık kırmızı leke leke geliyor adetim bittiği içindir değil mi bi sorun yoktur?
Adetin bitimine yakın öyle olur endişe etme

Geri