Papağanım arıza öldü:(

Kuslar yani kafes kuslari cok hassas oluyor canim,baska bir tane alirsin uzulme,insan alisiyor ve uzuluyor .Bende bir daha almam derdim bu dorduncu muhabbet kusum.Usutmeye karsi cok duyarlilar hemen hastalaniyorlar,balkona bile hava cok guzel iken cikartiyorum.

Sağol canım..Aynen öyle kuzum ya alışınca zor oluyor yaa...İnsna boşluğunu hissediyor üzülüyor.Bende öyle diyorum bir daha almam diye ama bakalım dayannam belkii:):)

Zor bir durum inanirim...

Allah yardimciniz olsun, insallah zamanla onun yoklugunu bir nebzede olsa unutturacak bir papagan alirsiniz...

Sağol tatlım.Tabi onun gibi olmaz ama onun boşluğunu bir şekilde doldurmak gerekir:)

büşra

basınız saolsun benimde var ama 1 aylık benimkide muhabbet kuşu oda çokk kaşınıyor bi ilacı bir merhemi varsa yazarmısınız

bendede gri bordo kuyruk jako var.ayyy ALLAH korusun o ölürse çok üzülürüm.evimin neşesi o.o yüzden anlayabiliyorum.alışınca çok zor....

Ayyy kıyamam ben ona ya :( Bütün hayvanlara bayılıyorum evde beslemeyide çokk seviyorum ama işte sırf bu yüzden artık cesaret edemiyorum evcil hayvan sahiplenmeye öldüklerinde çok üzülüyorum

benim de biraz önce ölüsünü gördüm bi seneyi geçiktir bn bakıyordm ona çok seviyordm ağzımla çitlek falan veriyordum smdi napcam ben çok kötü ağlıyorm bana yardmcı olun yaa :((((((((((

Geri