1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Para Kokusu

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

BURDAN :laugh::laugh:

Para Kokusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. para!!!!!

para!!!!!

PARA PARA İLAÇTIR AMA SAĞLIK ALAMAZ... PARA YİYECEKLER ALIR AMA İŞTAH ALAMAZ... PARA YATAK ALIR AMA UYKU ALAMAZ... PARA BİR EV ALABİLİR AMA BİR YUVA ALAMAZ... PARA LÜKS ŞEYLER ALABİLİR AMA KÜLTÜR ALAMAZ... PARA EYLENCE ALIR AMA MUTLULUK ALAMAZ... HAYATTA EN İYİ ŞEYLER PARA İLE ALINAMAYANLARDIR... KEMAL UZUN (alıntı)
  2. mutlulugun kokusu.....

mutlulugun kokusu.....

ne zaman boş bir sayfa acsam yazmak istediğim tek şey AŞK oluyor....bu hayatta kim aşık degil kii...Dünya üzerinde daha güzel bir duygu var mı kiii... sevdiğimizi kokladıgımızda tenine sinmiş o parfümü değilde onu her kokladıgımızda mutlulugun kokusunu alırız çünküü o mutluluk kokar ....o aşk kokar...sevgi kokar.... Dostum birden soruverdi; — Bir insanın mutlu olduğu nasıl anlaşılır?...
  3. Kitap Kokusu

Kitap Kokusu

Bu başlık altında şuan okuduğumuz kitapları paylaşıp ; kitap tavsiyelerinde bulunabiliriz. Ben şuan 2. kez Cengiz Aytmatov '' Dişi Kurdun Rüyaları '' kitabını okuyorum. Ders zamanı okumaya fazla zaman ayıramasam da ; herkesin en azından günde 10 sayfa okumasından çok şey kazanacağını düşünüyorum. Katılımlarınız olursa birlikte kitap okuma günleri ve tablolarla , küçük yarışmalar...

Sayfayı Paylaş