1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Paralar Paralar :)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntı

Paralar Paralar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. paranın keşfi

paranın keşfi

paranın keşfi aha parayı buldum lan + o benim kaybettiğim para lan geri ver - hadi ordan lan bunu daha yeni keşfettim ben + ---------------------------- - sayın lidya halkı uzun çalışmalarımız sonucunda söz verdiğimiz gibi parayı bulduk halk : peki ne işe yarayacak kralım - artık her şey paralı olacak yol su elektrik ekmek vs vs... halk : kral eben varmı abi benim canım sıkıldı...
  2. Eski Paralar - Kullandığımız Türk Paraları

Eski Paralar - Kullandığımız Türk Paraları

eski paralar türk paraları eski paralar hakkında bilgi türklerin kullandığı eskiden şimdiye kadar hangi kullandık
  3. Lidyalıların Parayı Bulma Diyalogları

Lidyalıların Parayı Bulma Diyalogları

aha parayı buldum lan + o benim kaybettiğim para lan geri ver - hadi ordan lan bunu daha yeni keşfettim ben +yemedi keriz - sayın lidya halkı uzun çalışmalarımız sonucunda söz verdiğimiz gibi parayı bulduk halk : peki ne işe yarayacak kralım - artık her şey paralı olacak yol su elektrik ekmek vs vs... halk : kral eben var mı + abi benim canım sıkıldı hadi bişiler bulalım - ne bulcaz...
  4. aşkmı??? paramı???

aşkmı??? paramı???

evet kızlarr Aşkmı??? Paramı???
  5. Madeni Paralar Neden Yuvarlaktır?

Madeni Paralar Neden Yuvarlaktır?

madeni paralar neden yuvarlaktır, sebebi nedir, nedenleri, demir bozukluklar, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dünyanın her yerinde madeni para kullanılır.Üstlerinde o ülkeye ait özel değerlerin bulunduğu farklı büyüklükte madeni paraların ortak özelliği ise yuvarlak olmalarıdır.Acaba bunun özel bir sebebi olabilir mi? Madeni paraların...

Sayfayı Paylaş