Paramparça Cansu (Leyla Tanlar) kimdir ?

  • Konbuyu başlatan THESECRET
  • Başlangıç tarihi
THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Paramparça Cansu (Leyla Tanlar) kimdir ?
paramparça cansu kimdir,paramparça leyla tanlar kimdir,paramparça cansu leyla tanlar biyografisi,paramparça cansu karakteri kaç yaşında

Star tv yayınlanan paramparça dizisindeki Cansu karakterini canlandıran Leyla Tanlar kimdir, nerelidir kaç yaşındadır hayatı ve biyografik bilgilerine yer vereceğiz.

Leyla Tanlar İzmirli olup oyunculuk eğitimini otuzbeş buçuk sanat merkezinde almıştır. İlk defa televizyon karşısına Paramparça dizisi ile çıkıyor ve dizinin izleyicileri daha önce görmediği Cansu karakterini kim canlandırıyor, cansu kimdir gibi değişik spesifik aramalar yapıyor.

Paramparça dizisi Cansu karakteri

Paramparça dizisindeki Cansu karakteri Dizinin diğer karakterleri olan Cihan ,çiftinin 15 yaşındaki kızları rolünde oynuyor. Derslerinde oldukça başarılı olan Cansu aynı zamanda binicilikle uğraşıyor. Sıcak dürüst ve iyi bir genç kız rolünde. Annesi Dilara'nın mesafeli tutumundan ve başarı hırsından dolayı babası ile daya iyi anlaşabiliyor. Dizide en büyük destekçisi abisi ozan oluyor.

Paramparça dizisinin yayınlanmasından itibaren iyi bir izleyici kitlesine ulaşması yapımcıları ve oyuncuları sevindirdi. İyi bir kanalda iyi bir zamanda param parça dizisi izleyicilerde merak uyandırmaya devam ediyor.

Leyla Tanlar Yaşı : 15
Leyla tanlar nereli : izmir
leyla-tanlar.jpg
leyla-tanlar-4.jpg
leyla-tanlar-kapak.jpg
 
Üst