1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Pardesü Modelleri 2013 süperler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Pardesü Modelleri
    paylasım için tesekkürler admınım

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    idare eder emeğine sağlık

Pardesü Modelleri 2013 süperler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tesettürlere pardesü

Tesettürlere pardesü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Pardesü

Pardesü

Rüyada pardesü görmek, memur için makam, tüccar için kazanç, fakir için refah ve diger vatandaslar için ucuzluk ve bolluk ile tabir edilir. Rüyada yeni bir pardesü giymek; bozulmuş olan işlerinizin yeniden yoluna gireceğine ve yakalanmış olduğunuz hastalıktan kısa bir süre içinde kurtulacağınıza işarettir.
  3. Keremcem - Pardesü

Keremcem - Pardesü

Üzerimde sana gelirken giydiğim o pardesü Büyük cepli, kış rengi kavun içi çiçeklerle kaplı olsaydı üstü Yaz koksa n'olurdu sanki Dışında bir damla yaş özümde yıllarım Yaşım kadar beklediğim bu anı her yıl bir artı Başımda bir deli sevda dün gibi hatırlarım Düşümde istanbul dört bir yanı seninle kaplı Güzünde gizli güzel yanı bu şehrin sokakları Saçların gibi sarı bana yakın güzel düşü Ya da...
  4. pardesu

pardesu

ben pardesu cecitlerine giremiyorum ne yapmam gerekiyor
  5. Setrems Pardesü Modelleri 2013 2014

Setrems Pardesü Modelleri 2013 2014

Setrems Pardesü Modelleri Setrems Pardesü Modelleri 2012 trendlerine yer verdiniz mi acaba sitenizde? Ben göremedim de:S

Sayfayı Paylaş